REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kosmetyczki

# nóffka

22.01.2003 15:58

Hej- sprowadziłam się tu dwa miesiące temu. Kobiety- która kosmetyczka z Tarchomina jest w porządku???Zetknęłam się tylko z Panią Kasią z salonu Ewa, przy Książkowej- ale nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia, poprosiłam o hennę brązową to mi wmówiła że czarna jest najlepsza, a french wyszedł jej fatalnie..Czekam na Wasze opinie...

 m0n1ka

22.01.2003 16:33

Byłam u pani Ilony w salonie Wesja - bardzo porządnie i ładnie robi manicure.
Próbowałam też panią w salonie, którego nazwy nie pamiętam, ale jest jeszcze w bloku 9B, tej pani nie polecam.

# pola

22.01.2003 16:45

Ja też chodzę tylko do Pani Ilony z salonu Wesja. Jest w porządku.Innych nie próbowałam.

REKLAMA

# Malina

22.01.2003 16:48

Ja jestem zadowolona z pani Iwony z gabinetu kosmetycznego, który jest w bloku Mostostalexp. naprzeciwko bazarku na Światowida. Sympatycznie, spokojnie, czysto, cichutka spokojna muzyka, kosmetyki Matisa. Manicurzystka Kasia jez jest OK. Byłam ostanio "przelotem" w gabinecie w Centrum - na dole był fryzjer, radio nastawione na full, głośne rozmowy dochodzące od pań fryzjerek, a na dodatek kosmetyczka nachylająca się nade mną śmierdziała papierochami - zero relaksu. Naprawdę polecam panią Iwonę.

# Duśka

22.01.2003 19:15

Gdzie jest salon Wesja? Duśka

# ania

22.01.2003 19:48

Salon wesja jest w bloku Ksiazkowa iles tam (pierwszy z wyskościowców, 9 a chyba), który stoi wzdłuz światowida (przed pętlą). Drugi lokal (pierwszy to pralnia).
Acha, kosmetyczka moze i dobra, ale fryzjerek nie polecam, zwłaszcza męskich. Ostanio moj chłopak tam sie strzygł i każdy włos miał innej długości. Sama tez nie byłam zachwycona.

REKLAMA

# martyna

22.01.2003 21:49

A ja nie mam dobrego doświadczenia z panią kosmetyczką-manikiurzystką z Wesji, nie wiem jak się nazywa. Maluje może OK, ale wycinanie skórek zaczęła od odsuwania ich na sucho, drewnianym patyczkiem. Potem mi kazała namoczyć ręce i dopiero piłowała paznokcie. Tak się składa, że od dłuższego czasu chodzę do kosmetyczki-manikiurzystki na Żoliborzu i wiem dokładnie jak to powinno wyglądać (za reklamę tej pani może posłużyć fakt, iż nie tylko ja doceniam jej starania, zdarzyło mi się tam spotkać znane postacie). Na miejscu poszłam raz na malowanie i raz na manikiur i to tylko z braku czasu. Wolę raz na dwa-trzy tygodnie skoczyć na Żoliborz, niż zapłacić tyle samo i wyjść niezadowolona.

# pola

22.01.2003 22:14

Fryzjerki z Wesji są beznadziejne- to prawda.Ogólnie poziom usług tej branży jest tu u nas na Tarchominie dość niski.Nie korzystam.

 m0n1ka

22.01.2003 22:41

Oj, z tymi fryzjerkami w Wesji to szczera prawda - kiedyś strzygła mnie właścicelka i długo tego nie zapomnę. Czesała mnie z takim impetem, że mało mi głowy nie urwała W sumie to było nawet śmieszne, jak gdyby testowała moją uległość i cierpliwość - dziwię się, że nie została jej wtedy w dłoni garśc moich włosów Ale fryzjera polecam w salonie Ewa (Książkowa 9 chyba d) - strzygą tam co do milimetra - mąż zwykle spędza pod 40 minut na fotelu, bo przystrzygają niemal każdy włosek z osobna. Właścicielka - Pani Ewa - strzyże tylko mężczyzn, ale chłopak, który strzyże kobiety (Rafał - chyba) jest równie staranny i dokładny, choć zupełnie nie w moim typie (włosy ostrzyżone na farbowaną blond zapałkę i na palcu sygnet) , coż przekonałam się na własnej fryzurze, że w tym przypadku na szczęście pozory mylą...

REKLAMA

# kika

23.01.2003 17:52

A ja o Rafale mam bardzo złe zdanie. Po pierwsze śmierdzi od niego papierosami, a po drugie jest niesympatyczny, a po trzecie i najważniejsze słyszałam jak kiedyś odgadywał kientki mówiąc o nich- ta gruba d..., o idzie ta wariatka....Słyszałam przez przypadek bo byłam u kosmetyczki, która małożywszy mi maseczkę wyszła a fryzjerzy chyba zapomnieli że ja tam lezę...Mam do tego osobnika obrzydzenie...

# mieszkanka

24.01.2003 08:06

a co powiecie o salonie IWA? jeszcze tam ne byla ale mam zamiar zmienic fryzure i sie zastanawiam dokąd sie wybrac.

# Duśka

24.01.2003 17:12

Polecam w pełni profesjonalny KRYSLOK na Światowida 47 albo 49 nie pamiętam. To ten budynek z bankami naprzeciwko bazarku. Dziewczyny zadbane i same w ładnych fryzurkach, właścicielka miła i z wieloletnim doświadczeniem. I wiedzą co jest na topie, potrafią indywidualnie doradzić. A chłopaczek, który myje włosy jest tak delikatny, że to raczej masaż niż mycie włosów. Chodzę do nich parę lat. Duśka.

REKLAMA

# Małgorzata

29.01.2003 22:59

Czesc!Tak masz Duska racje Salon Kryslok na Swiatowida 49 jest najlepszym Salonem na naszym osiedlu.Nikt tak nie czesze fryzur a przedewszystkim koków tak jak dziewczyny z tego zakładu.A oprocz tego chodze tam na robienie tipsów i solarium.Polecam

# karola

14.02.2003 11:12

Byłam ostatnio w /salonie Iwa u kosmetyczki Pani Ewy. Uważam że jest to przesympatyczna osoba u której w pełni można się zrelaksować na czyszczeniu. Pani Ewa jest
wykształconą osobą, która profesjonalnie wykonuje wszystkie zabiegi. Serdecznie polecam, z usług fryzjerskich jeszcze nie korzystałam, ale moja teściowa była bardzo zadowolona po wizycie u Pani Halinki

# Isabel

14.02.2003 11:21

Co do Wesji i jej fryzjerek to w zupełności się zgadzam, nie dość że wyszłam bardzo nie zadowolona to jeszcze bardzo dużo zapłaciłam. Następnego dnia poszłam do Salonu Iwa również na Książkowej, tam byłam u Pani Pauliny, uważam jest to bardzo dobra fryzjerka młodego pokolenia.Byłam i jestem bardzo zadowolona. GORĄCO POLECAM. Pozdrawienia dla wszystkich mieszkańców Iza

REKLAMA

# ulala

27.06.2014 09:00

Polecam Panią Martę, UL. KASPROWICZA 54, (OBOK METRA STARE BIELANY) - Salon "Kącik Urody"
TEL. KOM. 509 759 152, bogata oferta, bardzo konkurencyjne ceny (można też liczyć na zniżkę po kilku wizytach), pracuje głównie na kosmetykach BIELENDA. Na prawdę polecam. www.facebook.com/salonkacikurody

# Lalunia

27.06.2014 10:35

a najlepiej się myć to nie będziecie miały krost i trądziku a tak doprawdy to kosmetyczka w żaden sposób nie zmieni twojego wyglądu

# Małgorzata Robak

11.12.2015 09:44

Pani Ewelinka, bardzo miła i kompetentna kosmetolog. Lubie osoby z pasją. Znajduje się na ul mehoffera 516 634 493

REKLAMA

# wi811

10.05.2018 10:32

ja znam bardzo dobry salon na Nowogrodzkiej www.zakatek-urody.com i mogę polecić z czystym sumieniem!

# monika1324

25.05.2018 13:26

Dzień dobry :}
Zachęcam do odwiedzenia naszego salonu Si Bella SPA na ul. Strumykowej .
22 400 00 10
www.sibellaspa.pl

 loco

10.07.2018 10:09

To jeszcze ktos korzysta z takich uslug?

REKLAMA

# syfffiasta reklama

11.07.2018 09:18

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..

# AnnaMiła

26.07.2018 23:21

Witam :)
zapraszam do salonu ANABERIA, ul.Kowalczyka 9
tel.570 055 017
Profesjonalizm, Indiwidualne podejście do klienta, miła atmosfera.
Zapraszamy :)

# syfff reklamaa

27.07.2018 08:31

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ?? ??

REKLAMA

# Mrau

30.07.2018 20:32

https://ranking.abczdrowie.pl/ na tej stronie jest sporo ofert , forum i opinie. . Warto zajrzeć i poczytać

# ssyff reklama

31.07.2018 11:29

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ?? , ,,

# Karolina5212

14.09.2018 13:15

Jeżeli ktoś szuka dobrego gabinetu kosmetycznego w Lublinie to z całą pewnością polecam http://idealmed.com.pl/ Jesli chcesz się zrekelasowac i w tym samym czasie chcesz uzyskać rezultaty to jest właśnie miejsce dla Ciebie! Piękne wnętrza i wspaniała obsługa!! Gorąco polecam!!

REKLAMA

 Manka

31.10.2018 15:21

Ja polecam do zaopatrzenia jednorazowy sprzęt http://medimall.pl, mają duży wybór igieł zamienników do mesorelli jak np. https://medimall.pl/pl/p/Igly-do-mezoterapii-MESORAM-3-x-4-30G-x-16-fioletowe-100-szt

# Magda086

02.03.2020 13:40

Ostatnio trafiłam na fajny blog, który poleciła mi znajoma poradz.me, można poczytać dużo o kosmetologii i co najlepsze można za darmo skontaktować się z fajną dziewczyną kosmetolog, która udziela sporo informacji :)

# Kasiak45

03.03.2020 11:47

Ja mogę polecić https://gabinetpaulina.chost.pl/. Mają duży wybór zabiegów, które z pewnością przypadną do gustu wielu Paniom jak i Panom jak np. https://gabinetpaulina.chost.pl/mezoterapia czy chociaż https://gabinetpaulina.chost.pl/botoks
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe