REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# janka janka

05.12.2013 09:47

przyjmowanie księdza po kolędzie nie jest obowiązkiem i takiego ksiedza powinno się odsunąć od posługi, bo nie jest pasterzem a milicjantem !!!1

# aaaaa

05.12.2013 10:39

pani karolina tej parafi nie bylo 20 lat temu

# 20 lat

06.12.2013 08:02

20 lat temu w tym miejscu były pozostałości po dawnych ogródkach działkowych, gdzie chodziliśmy na orzechy, a nie do kościoła.

REKLAMA

# 20 lat

06.12.2013 08:06

Ksiądz powinien dawać przykład wszystkim katolikom. Tymczasem obecny proboszcz wykazuje straszną zawiść i chciwość oraz brak miłości do bliźniego swego.
Przecież on nie jest godzien pełnić posługi, skoro tak jawnie popełnia tak poważne grzechy. To właśnie przez takich księży ludzie odwracają się od Kościoła.
Oni są jak szatan, swoim zachowaniem prowokują i nawołują do ateizmu bądź zmiany wyznania.
Całe szczęście, że są jeszcze księża w Polsce w innych parafiach.

# Iza

07.12.2013 10:59

dzięki księżom z tej parafii mój synek nie jest ochrzczony....

# Mieszkaniec Bródna

08.12.2013 18:48

Czy redaktorowi brakuje już pomysłów na ciekawe tematy?, a czy redaktor chodzi do kościoła?. A czy redaktor w ogóle jest osobą wierzącą?. W co i w kogo redaktor wierzy?. Itd......

REKLAMA

# szeniosław

15.12.2013 11:06

Wiara w Boga nie zmusza nas do kochania księży. Ksiądz nie jest Bogiem więc przestańmy postrzegać go jak święty obrazek.To taki sam człowiek jak my wszyscy,dobry lub nie. A księdza nie przyjmę po kolędzie bo mogę nie mieć na to zwyczajnie ochoty.Jestem dzieckiem Boga a nie księdza i to Bóg mnie kocha.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break