REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

korki

# lisek

07.10.2004 11:13

o ktorej trzeba ruszyc do pracy zeby nie stac w korku, to co sie dzieje na modlinskiej to tragedia
a to co dzieje sie przy wyjezdzie z tarchomina to dramat, a nasz wodz Pan Kaczor moglby choc raz przejechac sie o 7 modlinską, chociaz nie on woli erotyke (oczywiscie zwalczac )
zenada

# krolewna_fiona

07.10.2004 11:24

wczoraj jechałam 518... od przystanku Topolowa do przystanku Uniwersytet: 6,58 wyjazd, na miejscu byłam 7,23.. Bez komentarza... Ale dzisiaj odkryłam sposób żeby skrócić ten czas o połowę, a przy dobrych układach może więcej

# aa

07.10.2004 12:32

ciekawe, jeżdzę 518 na tej samej trasie od 3 lat i jeszcze nigdy nie udało mi sie przejechac w 25 minut, nie ma takiej mozliwości. Standard to 35-40 min w porywach do 60 min.
Wyjazd również 6.58 lub 7.04

REKLAMA

# kornik

07.10.2004 12:53

królewnie pewnie coś się porąbało, od Przystanku Topolowa "518" rozkładowo ruszając 6:58 na przystanku Uniwersytet jest o godzinie 7:31, (33 minuty) co można sprawdzić na stronie www.ztm.waw.pl Widocznie tego dnia nie było korków, lub autobus fruwał (nisko i powoli) oby tak częściej.

# Marginalia_Filozoficzne

07.10.2004 13:24

... Moze Krolewiatko_ Fioniatko bierze Berlinska Amfe, co ? Nick Cave jak zaczal ja lykac, to nie zauwazyl, ze wrzesien byl w tym roku...

# miszcz

07.10.2004 13:56

królewna fiona w związku z poprawą pogody zasiadła na skuter i pruje między samochodami albo wychodzi o czwartej z minutami :-?

REKLAMA

# krolewna_fiona

07.10.2004 16:33

miało być 8:23

# Vladymir

08.10.2004 22:54

W tym roku oddano do zamieszkania 4 bloki 8 piętrowe osiedla BARC na Pasłęckiej, gigantyczny blokaus szafę Energopolu na Topoowej /tam jest, wg słów agenta nieruchomości kilka tysięcy mieszkań/, duże osiedle AMABUD na Odkrytej, kilka wysokich bloków osiedla TERENIX, oraz gigantyczny kompleks mieszkalny o wysokości 9 pięter JWDestruction o nazwie Dębowy Park. W tym roku jeszcze przybędą następujące osiedla: Akacje 9 na ul. Botewa oraz Ustronie Wislane na ul. Świderskiej. Analitycy rynku deweloperskiego szacują, że na Bialołęce do konca roku przybędzie 20.000 mieszkańców, oczywiście wszyscy z samochodami, a większość z nich nawet 2 samochody dla męża i żony. Tak więc macie w ruchu od września ok. 30 tysięcy samochodów więcej, niż przed rokiem. Przepustowość mostu toruńskiego, w obecnym kształcie, szacuje się na 3 tys. aut na godzinę. Aha, nie zapomnijcie, że lawinowo rozwija się Legionowo i Chotomów, a z tamtąd ludzie lubią jezdzić samochodami do Wawy. Umiecie liczyć ? Potraficie wyliczyć, ile samochodów przejedzie przez most o przepustowości 3 tys na godzinę i jakie to spowoduje korki ? No, to juz wiecie, skąd te korki i kiedy nastąpi poprawa. Podpowiedż dla mniej zaradnych: nigdy, przy takiej polityce inwestycyjnej miasta względem Białołęki, tutaj most powinien powstawać co 10.000 mieszkańców, powinniśmy mieć juz ich pięć, nie mamy żadnego. To tyle na dzisiaj.

# Marginalia_Filozoficzne

09.10.2004 09:18

Wiecie ... a moze zrzucic z samolotow jakies srodki antykoncepcyjne, albo chociaz takie rozladowujace napiecie poprzez wywolywanie pragnienia zaspakajania popedu plciowego droga manualna lub ustna ... hm, co? ... na jakis czas tylko, na czas jakis, chodzi bowiem o to, zebyscie przestali sie rozmnazac, dopoki nie wybuduja tego nowego mostu ... co ? Mozliwe to ?

REKLAMA

# Rysio.Ochucki

09.10.2004 10:49

A wiesz tak się zastanawiam że przy obecnej polityce WC Kaczki to nawet by chwyciło Postuluję przesłanie projektu do ratusza

# aza

09.10.2004 17:26

jesli moje dziecko kiedys bedzie czytac lub nie daj PB pisac takie teksty jak nie wymieniajac z nicka pewne osoby na tym forum, to i ja jestem za!!
a tak w temacie - jak kupowalismy mieszkania na tarchominie lub bialolece, dobrze wiedzielismy ze sa korki i ze my jeszcze do tego sznurka jadacych samochodow dokoptujemy.
wiec nie wiem skad nagle pobudka w kwestii korkow?!
od kiedy Bialoleka nalezy do Centrum Wawy i od kiedy Kaczor siedzi na stolku - tenze ma nas gleboko w swoim kuperku i nie poprawi komunikacji miejskiej, nie rozwiaze naszego problemu.
dla niego Bialoleka to koniec swiata.
i tak kiedys nasze dzieci przeczytaja, ze Kaczor za swojej kadencji wybudowal jeden z najbardziej potrzebnych Wawie mostow - most polnocny. oby nie nazwali mostu im. Kaczynskiego
AMEN

# Vladymir

10.10.2004 21:35

To nie jest tak, że korki są, bo były od zawsze i bylismy na to przygotowani. Władze miasta powinny reagować na zwiększającą sie liczbę mieszkańców. Obiecano, że do czerwca br powstanie buspas na Modlińskiej, następnie, że w wakacje wytyczone zostaną dwa pasy do wjazdu na most toruński z Modlińskiej. Nie zrobiono nic i nawet nikt sie z tego nie tlumaczy, bo po co ? Władza się nas nie boi, bo nie stanowimy dla niej żadnego zagrożenia. O, żeby u nas była zlokalizowana zatoka czerwonych świn, to by w ciągu jednego lata powstała cała sieć mostów, w tym zwodzonych i wiszących. Bo mieszkańcy zatoki maja układy mogące zmieść ze sceny politycznej każdego, a mieszkańcy Białołęki mają jedynie cierpliwość do stania w korkach. Swoją drogą, nasi lokalni bonzowie Smoku i Semetkowski nie liczą się w zadnym układzie, skoro nie potrafili wymóc na ZDM chociaż tego buspasa...

REKLAMA

# Kotkaa

10.10.2004 22:05

A po co im buspas, skoro z Kobiałki i Książkowej do ratusza korków nie ma? Nawet jak modlińska stoi, to pan burmistrz wjedzie sobie w Mehoffera (wiecie teraz, po co jest rondo) Milenijną (po to ją zbudował) i już jest w miejscu pracy.

# figo

12.10.2004 09:13

wiec moze zrobimy blokade, moj znajomy A. lepper na pewno nam pomoze i z haslem na ustach BALCEROWICZ MUSI ODEJSC
stanie obok nas lub bedzie przewodzic naszej blokadzie

# uklej

12.10.2004 12:52

O jakim buspasie mówicie, przecież już teraz ćwoki, łajzy i buraki jeżdżą chodnikami, ścieżkami dla rowerów, czasami pod prąd, skręcają z "pięciu pasów" których nie ma w Modlińską przy BP.
Most to przyszłość a jeżdzić czy to samochodem czy autobusem się nie daje. Moim zdaniem nalezy dzwonić pod997 lub 112 i zgłaszać - dla świętego spokoju przyjadą.
Taka akcja już była i efekty marne ale były(buraki i łysole straciły troche czasu)

REKLAMA

# zależny od ZTM

13.10.2004 23:36

Pas dla autobusów to jest jakieś rozwiązanie
Tylko kto to wywalczy????????
A może by jakąś petycję??????
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy