REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

korki raz jeszcze

# Duśka

08.05.2003 20:20

Dzisiaj rano musiałam jechać do Łodzi. I wyobraźcie sobie, że na Modlińskiej nie było żadnego korka. Tyle, że to było o 6.10. Jeśli macie straszne kłopoty z dotarciem do pracy na czas to może wyjeżdżajcie wcześniej? To jest oczywiście propozycja dla tych, którzy nie mogą rano spać i wstają z kurami. Reszcie śpiochów (do których się również zaliczam, bo jestem raczej sowa) serdecznie współczuję. Pozdrawiam. Duśka

# pola

08.05.2003 23:11

Duśka!A którędy najlepiej i najszybciej do łodzi???Jadę w sobotę i nie wiem ile czsau przwidzieć na dojazd???Czy są jakieś roboty na drodze???Pozdrawiam. Pa

# Duśka

09.05.2003 10:30

Najszybciej jest z Janek trasą na Wrocław i skręcić w prawo w Rawie Mazowieckiej a potem już niestety dwukierunkowa trasa, ale nie ma korków. Nie wiem jak jeździsz, mnie wystarcza 1,5 godz. Ale jeżdżę dość szybko nowym Fordem Mondeo i ma odejście, co ma zalety głównie przy wyprzedzaniu w trasie. Tam jest około 130 km więc zarezerwuj sobie 2 godziny i masz to z głowy. Za to wraca się dość dobrze przez Skierniewice, tylko z kolei im bliżej Warszawy tym więcej TIR-ów. Szerokiej drogi. Duśka

REKLAMA

# pola

09.05.2003 14:10

Dziękuję. Tak też myśłałam.Pozdrawiam.

# tomy

09.05.2003 15:13

Ja nie lubię jeździć przez Sochaczew (Tiry, koleiny i częste korki) Ładniejsza trasa z Łowicza do Błonia prowadzi przez Nieborów. Warto odwiedzić po drodze park w Arkadii.

# pola

13.05.2003 14:55

Duśka!J echałam i wracałam przez Rawę. Zero ruchu, bez przy drodze i przyjaciółka za kierownicą, a robotka w łodzi fajna, więc wyjazd też w porządku. Pozdrawiam.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy