REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# mateuszek88

18.11.2019 20:30

Podposałem, nie zamierzam żyć w tym smrodzie z bólami głowy.

# Gazik

18.11.2019 23:58

"przerzucić się na importowany z zagranicy gaz". Warto wiedzieć, że gaz który używamy jest wydobywany również w Polsce.

# krisnap

19.11.2019 05:21

No pewnie, lepiej zabronić wszystkim używać kominków jak leci, a nie skupić się na tych, którzy palą w nich, co się pod rękę nawinie. A podobno straż miejska dysponuje już takim wspaniałym sprzętem i możliwościami, tylko że o 16.00 zamykają swój biznes, a właśnie wtedy (wieczorem) wszyscy dają czadu...

REKLAMA

# Asdf

19.11.2019 09:12

A dla mnie lobbujecie za kuponem gazu. Wolę polskie drewno. A smogu i tak się nie pozbędziecie bo Niemcy za granicą mają przemysł z którego te cząsteczki lecą do nas.

# commuter

19.11.2019 17:31

Drewno generuje ca tyle samo pyłów co węgiel. Po prostu tak jak w Krakowie należy zakazać sprzedaży węgla i drewna (m. in. kominkowego) oraz produktów pochodnych. Oczywiście trzeba przewidzieć jakiś rozsądny okres karencji. Miałem kominek mieszkając w bloku, a teraz mam i w domku. Palę polskim bioetanolem - bez sadzy i pyłów. Dla wymagających są żelowe i podobne pochodne bioetanolu, zapewniające odpowiednie efekty akustyczne tj. skwierczenie i trzaskanie. Bioetanol poza sezonem nie jest drogi.

# bysiek

20.11.2019 09:21

w tym samym czasie śmieciowa firma BYŚ na Bielanach truje was na potęgę a za wszystko odpowiada nasz uwielbiany Burmistrz Grzegorz P.

REKLAMA

# ROMWaw

20.11.2019 11:12

Palę w kominku okazjonalnie wysuszonym drewnem liścistym nie kopcę, na codzień ogrzewam gazem ziemnym. Nie rozumiem dlaczego nie weźmiecie się za tych smrodzą na codzień piecami węglowymi tylko chcecie wprowadzać zakazy dla tych co w najmniejszym stopniu przyczyniają się do zanieczyszceń. Proponuję zacząć walkę z tymi trucicielami przez wycofywanie ze sprzedaży złej jakości węgla, miału póżniej podnoszenie cen tego rodzaju opału. Poprzez ekonomię trafić do społeczeństwa wymusić zmianę urządzeń, zakazy stosować jako ostateczność!

# emil

26.12.2019 12:51

chętnie podpiszę

# Jaro

04.04.2020 15:20

A jak już przejdziemy na gaz, który jest tak wspaniały, to podniosą jego cenę, zasada popytu i podaży.
I wtedy w blokach, też ogrzewanie podniosą do góry.
Woda do C.O sama się nie podgrzeje, jak kupowałem piec na ekogroszek to ten groszek był po 400 zł, potem był bum na ten rodzaj piecu i co teraz 1000 zł.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy