REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Janka z Broniewskiego

06.09.2013 15:11

Najbardziej śmieciarski, tandetny i obciachowy bazar w mieście. Smród, brud i ceny z kosmosu. Już dawno powinien zniknąć. Mieszkańcy i tak jeżdżą we wtorek i piątek po zakupy na Wolumen, więc argumenty o likwidacji są śmieszne.

# Pobe

06.09.2013 15:21

Mieszkam w okolicy, czy bazar mi przeszkadza? Przyzwyczaiłem się do niego i raczej nie przeszkadza mi estetycznie ale rozumiem tych którzy przejeżdżając obok zastanawiają się czy przypadkiem nie cofnęli się w czasie o 20 lat (jak ktoś chce nakręcić film z akcją z początku lat 90-tych to ma darmową scenografię ;). Tak na chłodno analizując sytuację to wniosek jest jeden: władzom stolicy (dzielnicy) nie zależy na tym żeby tu było estetycznie. Skoro wiadomo że przez najbliższe 10 lat nie będzie drugiej nitki Broniewskiego to wystarczyłoby podpisywać umowy długoterminowe z kupcami, z zastrzeżeniem dotyczącym uporządkowania tego miejsca i problem rozwiązany. Znajdzie się w stolicy jeden rzutki urzędnik i zajmie się tą sprawą?

# adasko

08.09.2013 19:20

jestem za pozostawieniem mojego bazarku :) Ja bardzo lubię tam robić zakupy i nie przeszkadza mi że jest taki brudny .... Można go zmodernizować a nie likwidować ja już mam dość nowych osiedli . sprzedać teren dla jakiegoś osiedla
bzdura totalna !

REKLAMA

# mieszkaniec Piasek

08.09.2013 20:41

no właśnie ,esteci się znaleźli, przez 20 lat (chyba grubo) jakoś nikomu to zbytnio nie przeszkadzało a teraz się czepiają , galerianie do galerii a mnie nie stać.

# Janka z Duracza

09.09.2013 16:06

#adasko napisał(a) 08.09.2013 19:20
jestem za pozostawieniem mojego bazarku :) Ja bardzo lubię tam robić zakupy i nie przeszkadza mi że jest taki brudny .... Można go zmodernizować a nie likwidować ja już mam dość nowych osiedli . sprzedać teren dla jakiegoś osiedla
bzdura totalna !

No jasne, w chlewie też można kupować pieczywo czy warzywa... Współczuję braku obiektywizmu i elementarnego poczucia higieny oraz estetyki.

# Rafał

10.09.2013 01:25

#mieszkaniec Piasek napisał(a) 08.09.2013 20:41
no właśnie ,esteci się znaleźli, przez 20 lat (chyba grubo) jakoś nikomu to zbytnio nie przeszkadzało a teraz się czepiają , galerianie do galerii a mnie nie stać.

No i 20 lat wystarczy.
Oczywiście bazar powinien zostać ale budy powinny być podobne, nie koniecznie jednakowe, ale schludne, a nie każdy wuj na swój strój. Warszawa przez tego typu obiekty jest brzydka i niestety nikt nad tym nie panuje.
W obecnym kształcie bazar nie powinien zbyt długo funkcjonować.

REKLAMA

# PanKot

13.09.2013 12:20

Od 2 lat nie mieszkam już na Piaskach ale niedawno odwiedziłem bazarek. Faktycznie jest brudno a i ceny niezbyt atrakcyjne, tyle tylko, że jest wszystko "pod nosem". Przez całe lata robiłem zakupy na bazarku i przywykłem do jego wyglądu i pewnie dlatego nie zwracałem uwagi na wygląd. W obecnym czasie nie wypada aby takie "straganiarstwo" istniało w centrum Bielan. Z drugiej strony nie dziwię się kupcom. Skoro nie mają jasno określonego i długiego terminu dzierżawy to nie inwestują w wygląd - to kosztuje. Tylko, że strach pomyśleć jakie będą ceny na artykuły jak do nich zaczną sobie doliczać koszty inwestycji w modernizację budek!!!
Bardzo pozytywnie odebrałem, za to, Megasam. Czysto, niedrogo i przestronnie. I utrzymuje się mimo konkurencji bazarku. To dobrze.

# Mieszkaniec Bielan

10.01.2015 12:32

To wstyd dla miasta i Burmistrza Bielan. Do handlu sa sklepy a nie syfiaste budy. Dzisiaj w nocy wysadzono tam bankomat. Szkoda ze calosc nie poszla z dymem.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy