REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Marian

30.12.2021 12:26

A ja jestem za tym żeby wrócić do historycznej nawierzchni z czasów króla Augusta III Wazy.

# Sss

30.12.2021 14:30

#Marian napisał(a) 30.12.2021 12:26
A ja jestem za tym żeby wrócić do historycznej nawierzchni z czasów króla Augusta III Wazy.

Dokładnie. Należy usunąć ten przedwojenny, postępowy akt niezgody z naturą i przywrócić naturalną nawierzchnię z błota. Nie ma obowiązku mieszkania na tej ulicy.

# ZelaznA

30.12.2021 17:25

#Sss napisał(a) 30.12.2021 14:30
Należy usunąć ten przedwojenny, postępowy akt niezgody z naturą i przywrócić naturalną nawierzchnię z błota. Nie ma obowiązku mieszkania na tej ulicy.

Tak jest! Wróćmy do korzeni!
"Ulrich von Werdum, podróżujący po Koronie w latach 1670-1672, (...) Podkreślał fatalny stan mostów oraz błotniste drogi. Narzekał, że w miastach nie ma brukowanych ulic, mimo że na polach leży mnóstwo kamieni. Stwierdzał więc, że braki te należy przypisywać cechom narodowym, mianowicie niedbalstwu i niechlujstwu, "gdyż naród nie dość [jest] pracowity i staranny"."
hrabiatytu s.p l/2019/05/28/j eszcze- europa- czy- juz- azja- cudzoziemcy-o-szlacheckiej-polsce/

REKLAMA

# czlowiek bez praw

30.12.2021 22:21

Jak koszty zycia dalej beda tak rosnac, to niedlugo faktycznie zaczniemy ogladac konie i furmanki na ulicach.

# nnn

30.12.2021 23:42

Jeszcze kanalizację zlikwidować, niech wylewają przez okna. Jak historycznie to na całość.

# Kocur

31.12.2021 09:06

#czlowiek bez praw napisał(a) 30.12.2021 22:21
Jak koszty zycia dalej beda tak rosnac, to niedlugo faktycznie zaczniemy ogladac konie i furmanki na ulicach.

Jesteś oderwany od rzeczywistości, bądź w wirtualnej mózg się zlasował - nie masz bladego pojęcia ile kosztuje utrzymanie konia - i pieniędzy i czasu.

REKLAMA

# Kolo

02.01.2022 20:57

Nie rozumiem, dlaczego to się nazywa "kocie łby" a nie "psie łby". To jawna dyskryminacja kotów jako zwierząt bardziej inteligentnych i czystych niż psy. Protestuje przeciw tej dyskryminacji i przejawom szowinizmu.

# ZelaznA

07.01.2022 17:08

#Kolo napisał(a) 02.01.2022 20:57
Nie rozumiem, dlaczego to się nazywa "kocie łby" a nie "psie łby".

O ile wiem, to po prostu kalka językowa niemieckiej nazwy takiego bruku, czyli Katzenkopfplaster ("bruk o kształcie kociej głowy". Trzeba by zapytać Niemców. :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe