REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Gfhhvk

12.04.2022 08:12

A domowe kotki puszczone samopas mordują dla zabawy 14mld różnych stworzeń rocznie. W tym 2mld ptaków. Domowe kotki są odpowiedzialne za 75% nienaturalnych zgonów ptaków.

# ktos

12.04.2022 19:45

Gaz pieprzowy lub paralizator załatwi temat.

# kitinek vel ptiktinek

12.04.2022 22:33

#Gfhhvk napisał(a) 12.04.2022 08:12
A domowe kotki puszczone samopas mordują dla zabawy 14mld różnych stworzeń rocznie. W tym 2mld ptaków. Domowe kotki są odpowiedzialne za 75% nienaturalnych zgonów ptaków.
Dokładnie - biedne "pataszki", żal mi ich i szkoda, bo są pożyteczniejsze od kotków.

REKLAMA

# Czytelnik

13.04.2022 03:39

Typowa Białołęka. Ściana wschodnia, Polska B w pigułce.

# GGG

13.04.2022 09:12

A ty siedzisz po nocach w internecie,trzepiesz kapucyna i zasrywasz to forum swoimi pierdami.Molestował cię ktoś na tej strasznej Białołęce ,mama biła ,ojciec gwałcił ,nieudaczniku?

# EvilD

13.04.2022 10:35

Zdecydowanie jeśli chodzi o psy, to właściciele mają gdzieś innych ludzi. Rozumiem, pies to członek rodziny, ale puszczanie samopas dużych i agresywnych pupilków aż się prosi o problemy. Jeżdżąc na rowerze praktycznie nie mam wycieczki bez incydentu w postaci dużego psa biegnącego w moją stronę. W większości przypadków zawołany pies odpuszcza, ale już się zdażyło, że zostałem pogryziony albo pies spowodował wywrotkę czy wpadł pod koła. To naprawdę jest uciążliwe. Niestety tłumaczenie ludziom to walka z wiatrakami a miasto umywa ręce i pozwala na patologię. Chyba się to zmieni jedynie w momencie, kiedy Trzaskowski zostanie pogryziony, bo wcześniej nie sądzę, żeby ktoś się nad tym pochylił mimo już kilku tragicznych wypadków...

REKLAMA

# Cholymelan

13.04.2022 19:52

W większości znanych mi przypadków ataku psa na inne zwierzę lub człowieka jego opiekun nie chciał go wyprowadzić na smyczy tłumacząc, że pies jest ułożony i że on nad psem panuje. A gdy doszło do nieszczęścia to następowało zrzucanie winy na ofiarę - bo zaatakowany piesek na smyczy zaszczekał, po pogryziony był znienawidzonym listonoszem z wieeeeelką torbą, bo dziecko biegało i piszczało i tym sprowokowało, także tak.

# Orto Graff

14.04.2022 18:48

#EvilD napisał(a) 13.04.2022 10:35
już się zdażyło
Łeee, jak tak można?! ZDARZYŁO! Evilu D., do szkoły (podstawowej) wrrróć!

# Ktos9267

15.04.2022 10:11

Jak te "mile" pieski ugryzą w cztery litery kogoś z urzędu gminy, to może zrobią z nimi porządek. Na razie nie widzą problemu...

REKLAMA

# G345

15.04.2022 10:13

#Czytelnik napisał(a) 13.04.2022 03:39
Typowa Białołęka. Ściana wschodnia, Polska B w pigułce.
idealnie napisane, tak jest!!!

# EvilD

16.04.2022 00:00

#Orto Graff napisał(a) 14.04.2022 18:48
Łeee, jak tak można?! ZDARZYŁO! Evilu D., do szkoły (podstawowej) wrrróć!
Racja, przepraszam i odrobię lekcje.

# Ebeieof

24.04.2022 16:22

A może pieski chcą pobiegać na Światowida 56?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024