REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Kobiece tatuaże

# Mero

24.10.2023 08:21

Chętnie przyjmę polecenia studio tatuażu gdzie zrobię kobiecą, delikatną i kolorową dziarkę. Zarzućcie jakimiś namiarami :)

# Angus

24.10.2023 08:39

Jeśli szukasz studia, które specjalizuje się w kobiecych i delikatnych tatuażach, to polecam sprawdzić studio Jah Love w Warszawie. Mają różnych artystów, więc na pewno znajdziesz kogoś, kto spełni Twoje oczekiwania. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie!

# porecka

25.10.2023 12:08

Słyszałam o kilku studiach w Warszawie, które robią świetne kobiece tatuaże. Warto rzucić okiem na Jah Love, mają tam artystów, którzy potrafią zrobić naprawdę delikatne i kolorowe prace.

REKLAMA

# felis

30.10.2023 12:08

Pozbieraj kontakty i popatrz na portfolio każdego z nich ja tak wybierałam :)

# Mero

02.11.2023 08:34

Dziękuję pięknie za wszystkie rady <3

 Magda171983

02.11.2023 10:38

Interesujące, sama się zastanawiałam nad tatuażem, ale nie wiedziałam gdzie

REKLAMA

# popa

21.11.2023 14:16

Jakie są wasze doświadczenia z tatuażami w miejscach bardziej widocznych, jak na przykład ręce czy szyja? Czy spotkaliście się z jakimiś reakcjami w pracy lub w życiu codziennym?

# andriej

05.01.2024 07:14

według mnie jak robić tatoo to właśnie tylko u najlepszych - jakby nie patrzeć to rzecz na całe życie.

# timy

10.01.2024 10:35

Przede wszystkim patrz po artystach. Znajdź tego, który tworzy prace w stylu i o charakterze, które chcesz uzyskać. Do tego właśnie służy portfolio tatuatora. Widzisz tam, w czym najlepiej się on czuje.

REKLAMA

# lenka

15.01.2024 07:34

a mi się najbardzierj podobają motywy roślinne jesli chodzi o kobiece dziarki

# Nik

22.01.2024 16:54

Dobry wieczór! Ostatnio miałam okazję skorzystać z pedicure męskiego w Warszawie https://fastlinestudio.pl/ cennik/pedicure-meski/ w Fast Line Studio. To miejsce zaskoczyło mnie pozytywnie. Profesjonalizm, nowoczesność i przystępne ceny. Dla panów, którzy pragną zadbać o swoje stopy, to idealne miejsce!

# olaaa9393

02.02.2024 02:34

Też ostatnio jestem fanką kolorwych tatuaży! Mam już jeden, ale niestety kolorowy nie jest. Przeglądam różne portfolio i na razie na pierwszym miejscu jest u mnie Aneta z Jah Love Tattoo :)

REKLAMA

# neoo

04.03.2024 09:54

Tatuaże mogą być pięknym sposobem na wyrażenie indywidualności i oryginalności, jednak warto pamiętać o konsekwencjach długoterminowych takiej decyzji.

# Vikki

04.03.2024 10:38

Cześć wszystkim! Odwiedziłam niedawno Fast Line Studio w Warszawie i byłam pod ogromnym wrażeniem. To nie tylko salon fryzjerski, ale także luksusowy salon urody Kraków, gdzie dbają o każdy detal. Profesjonalizm, elegancja i świetny wybór usług. Gorąco polecam!

# nenci

11.03.2024 16:26

mi się marzy taki długo tattoo na kręgosłupie - robił ktos kiedys takie cudo?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA