REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0
Forum › Warszawa

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0

klimatyczna kanajpka na Targówku

# Olaaaa

26.09.2019 21:01

właśnie przeprowadziliśmy się na Targówek. Polećcie jakieś fajne miejscówki, gdzie można dobrze zjeść :) co do kuchni to nie mamy preferencji, ale jeśli chodzi o ceny to fajnie by było zmieścić się w max. 40 zł za danie :)

# damianko

27.09.2019 23:21

ja ci mogę polecić Ręczną Robotę :) obsługa miła, atmosfera w lokalu jest spoko, taka na luzie, a jedzenie przesmaczne. Szczególnie polecam ci ich ręcznie robione makarony.

# talarka

28.09.2019 17:20

otwiera się u nas na targówku coraz więcej fajnych lokali. Ja regularnie szukam nowych kanjp i ostatnio moje serce skradły właśnie makarony z Ręcznej Roboty na Wincentego. Byłam tam co prawda dopiero dwa razy, ale czuć fajny klimacik. Poza tym ceny są niskie bo 27 zł ca michę makaronu to niewiele.

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0
:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
:

 

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 1olowkowa kraina swiatowida angielski 2olowkowa kraina swiatowida angielski 0

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

bck hurra wakacje 2bck hurra wakacje 0

REKLAMA

bck kino plenerowe 03 2bck kino plenerowe 03 0

REKLAMA

norblin 02 3norblin 02 0

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 1bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

REKLAMA

autoreklama tustolica 3autoreklama tustolica 0

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA