REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Kłamią wujkowie czy ... telewizja?

 Erneścio

27.07.2023 14:35, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 27.07.2023 14:40

Mam wujków, jednego w Zubrzycy Wielkiej a drugiego w Klimówce. Starsi panowie lecz nadal na chodzie, zawodowi kolarze, tak ich nazywam, albowiem liczba pokonywanych przez nich kilometrów rowerkami bije na łep zawodowców.
Mniejsza z tym. Co tydzień zdają mi raport z pytania: "to ilu uchodźców dziś na płotach wisiało"?
Odpowiedź od pół roku brzmi: zero.
Panowie starsi są każdego dnia na pasie granicznym, obok, w okolicach. Znają tamtejszą policję (znaczy się, ona ich zna), wiedzą gdzie straż graniczna krąży, znają te straż i tak dalej i dalej.
Pytanie podstawowe zatem brzmi : kto kłamie?
Wujaszki, nic z tego mające i o nic grające czy telewizorownia?
Według TVP Info z dnia 27.07.2023 tylko w tym roku na płocie wisiało ponoć 15000 przybyszów.
Jakim cudem moi wujaszkowie nie byli świadkami ani razu, skoro z paszportami w keiszeniach (meldunek) przebywają te rejony w poszukiwaniu ziół i podobnych każdego dnia??
Jak długo TV będzie wałkować jeszcze ten kit?
Przecież, to wszystko co na płotach niby wisiało już od dawien dawna po Warszawie hula.
Jest inaczej?
Na odcinku 1.5h na spacerku ul. Grójecką naliczyłem 76 osób z ciemną karnacją skóry, nie wliczam w to Arabów i osób z Afryki, których widać z bardzo daleka.
Szkoda, że nie można tu filmu wrzucić, pokazałbym Wam, jak PIS uchodźców nie wpuszcza.
Darujcie sobie już błagam, te medialną farsę, ludzie normalni zaczynają przestawać oglądać TV...
Znajomi w Indurze nabyli posioadłość, no bo Baćka pozwolił. Od roku uchodźća poza ekranem ... nie widzieli. Indura = mała wioseczka obok polskiej granicy ale po stronie Białorusi.
I co Wy na to?
Ja, osobiście wnioskuję za Oskarem dla Błaszczyków i Morawiaków i Nobla dla ich szefa (tego od kota), Nobla za to, że udało mu się wytresować tak dobrych kłamców.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe