REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# misiek

19.11.2014 09:42

Nie prawda, że kino Mazowsze zamknięto w 1990 roku.
Byłem tam na South Park The Movie (czyli 1999/2000 rok) i kilku innych filmach w tym samym okresie.
Nikt tam nie przychodził, na sali zasiadała tylko nasza ekipa ok 10 osób :)
W zimie było zimno na sali i siedziało się w kurtkach
Było fajne oldschoolowe kino... zanim zrobili tam hurtownię armatury....
A za dziecka byłem tam na Tarzanie :)

# Benieck

19.11.2014 22:31

Zgadza się. Przez jakiś czas kino było reaktywowane. Byłem tam z całą klasą w 2000r. na kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą". Ogólnie utrzymywało się chyba głównie z wyświetlania filmów dla grup zorganizowanych bo tak to nikt za bardzo nie przychodził. Słyszałem o przypadkach odwołania seansu bo przychodziły góra 3 osoby.

# raven

20.11.2014 08:49

To jakieś nieporozumienie. Czy władze miejskie nie mogą jakoś wpłynąć na developera? Z tego co pamiętam, miasto postawiło wymóg, że w nowej galerii ma znaleźć się basen dla dzieci. Wtedy się dało. Może teraz należy tak samo zrobić w kwestii kina? Przecież nie musi to być multiplex na 12 sal. To oburzające, że w tak dużym i dynamicznym mieście jak Legionowo nie ma kina i basenu z prawdziwego zdarzenia.

REKLAMA

# Wołek

29.12.2014 19:04

Wiele mniejszych miejscowości radzi sobie z problemem kina, adaptując na te potrzeby sale widowiskowe. I są to adaptacje udane - profesjonalny sprzęt kinowy, adaptacja akustyczna. Przykładów wiele, choćby Pułtusk na północ od Legionowa. Wiele tych miast jest dużo mniejszych od Legionowa, ale chcieć to móc. Władza wybrana, spokój na kolejne lata i tylko sklepów przybywa w tych centrach, cholera wie po co...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break