REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kim jest Joanna Rabiczko i komu zagraża?

# Wielkopolska

26.10.2014 10:18

Kim jest ta pani i kto sie jej tak boi skoro wzbudzila takie emocje na forum?

# Alda

26.10.2014 23:24

Każda nowa, energiczna osoba z ciekawą osobowością wzbudza niechęć. I to nie tylko przeciwników ale też tzw. "swoich" przyzwyczajonych do stołków. I może to jeden z powodów dla, którego warto na nią zagłosować?

# cha cha cha

26.10.2014 23:26

zgadnij #Alda: co mnie to obchodzi ?

REKLAMA

# gość

09.11.2014 07:52

(Ez 47,1-2.8-9.12)
Podczas widzenia otrzymanego od Pana zaprowadził mnie anioł z powrotem przed wejście do świątyni, a oto wypływała woda spod progu świątyni w kierunku wschodnim, ponieważ przednia strona świątyni była skierowana ku wschodowi; a woda płynęła spod prawej strony świątyni na południe od ołtarza. I wyprowadził mnie przez bramę północną na zewnątrz i poza murami powiódł mnie od bramy zewnętrznej, skierowanej ku wschodowi. A oto woda wypływała spod prawej ściany świątyni, na południe od ołtarza. A On rzekł do mnie: Woda ta płynie na obszar wschodni, wzdłuż stepów, i rozlewa się w wodach słonych, i wtedy wody jego stają się zdrowe. Wszystkie też istoty żyjące, od których tam się roi, dokądkolwiek potok wpłynie, pozostają przy życiu: będą tam też niezliczone ryby, bo dokądkolwiek dotrą te wody, wszystko będzie uzdrowione. A nad brzegami potoku mają rosnąć po obu stronach różnego rodzaju drzewa owocowe, których liście nie więdną, których owoce się nie wyczerpują; każdego miesiąca będą rodzić nowe, ponieważ woda dla nich przychodzi z przybytku. Ich owoce będą służyć za pokarm, a ich liście za lekarstwo.

# derbianka

09.11.2014 09:15

Nikim szczególnym, zwykłą osoba, nikomu nie zagraża,a jak ktoś słusznie stwierdził sama lub przez znajomych nakreca wpisu na swój temat na tym forum. Na szczęście ludzie się znają , nie dadzą się omamić tuż przed wyborami i zagłosują jak należy. Milej niedzieli życzę :)

# gość

12.11.2014 06:02

maluczcy (nie maleńcy, maluczcy) zakompleksieni o miernym własnym emploi celowo eksponują siebie jak rozdmuchany balonik aby ukryć swoje niedoskonałości.
należy pamiętać, że baloniki pękają.

REKLAMA

# PeKiN

12.11.2014 13:11

http://www.targislubne.com
Jedyny w Warszawie pokaz w Pałacu Kultury i Nauki 17 i 18.01.2015.

# nicky70

14.11.2014 20:52

A ja czytałem folder tej Pani i popieram to co napisała. W odróżnieniu od reszty występujących tu zawistników na nią zagłosuję. Jest wykształcona, energiczna. A poza tym to nowa osoba. Dlaczego nie dać jej szansy? Wykpić zawsze można każdego ale ja zadaję pytanie, dlaczego taka osoba ma nie zostać radną. Ja na nią zagłosuję.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024