REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# facio aligacio

09.07.2020 09:31

tzw zawodowy kierowca to gość, który w życiu nauczył się jeździć samochodem. nic dziwnego, że taki nie rozróżniają czy wiezie ludzi czy kartofle.
w warszawie kontroluje się tylko punktualność
nagminne przeglądanie internetu w telefonie przez kierowców też już władz warszawy nie interesuje.

# Pan

09.07.2020 12:10

@facio aligacio, ciekawe co Ty w zyciu robisz..? Pewnie zamiatasz ulice, w dodatku na 100% nie odróżnił byś płyty chodnikowej od kostki brukowej bo Ty jestes tzw. gość od zamiatania ulicy i tylko tego się nauczyłeś nie ma dla Ciebie znaczenia co zamiatasz, w życiu liczy się punktualność więc bierz się do roboty a nie tylko internet.. telefon.. ktoś powinien z Tobą zrobić porządek.

# Olo1234

09.07.2020 13:11

Jaki pan taki kram. Róbta co chceta, a to tylko początek. Ktoś w końcu musi z nimi zrobić porządek. Dawno już zrezygnowałem z komunikacji warszawskiej. Wolę dojeżdżać samochodem do pracy, a nie z tymi ćpunami.

REKLAMA

# Bezsilna

09.07.2020 13:56

Mój były jest kierowcą. Codziennie po pracy wypija litry piwa a następnego dnia spowrotem siadał za kółko. Nie rozumiem jak to wszystko działa. Policja wie że duża grupa kierowców to alkoholicy a mimo to nic z tym nie robią. Gdy zgłaszałam to do nich to odpowiadali że oni nic nie mogą. Z narkotykami przypuszczam że jest podobnie. Afera jest dopiero wtedy gdy ktoś zginie.

# ddd

09.07.2020 14:53

Typowo polskie piekło. Ludzie ogarnijcie się. Jak się nudzicie to się rozbierzcie i pilnujcie ubrania a nie wyskakujecie z jakimiś idiotycznymi teoriami spiskowymi.
Jak można oceniać wszystkich w danym zawodzie, bo kilku coś zrobiło nie tak?. To nienormalne, ale przede wszystkim chore.
Korzystam tylko i wyłącznie z komunikacji publicznej i nie narzekam na kierowców. Czy wszyscy są idealni? Oczywiście, że nie. Jak w każdej grupie zawodowej. Są dobrzy i źli. I pewnie tacy, co nigdy nie powinni się w danym zawodzie znaleźć. Ale nie ma możliwości, aby wszystkich "prześwietlić", przede wszystkim prawnych. Mnie dużo bardziej niż nawet niezbyt kulturalni kierowcy (motorniczowie) wkurzają chamscy pasażerowie, którzy nie patrzą na innych. Wejdzie taki głąb z plecakiem i jeździ nim po twarzach innych pasażerów, albo gada przez telefon tak, że jest słyszany w całym pojeździe. Już pomijam tych, co gęby nie są w stanie zasłonić, albo staną przy drzwiach, chociaż nie jadą jednego przystanku. Wkurzają mnie ci, co zamiast się umyć używają perfum i dezodorantów, co w połączeniu ze smrodem wietrzonych a nie pranych ubrań stanowi koszmarny smród, albo wchodzący do pojazdu z jakimś śmierdzącym jedzeniem.
Kierowca (motorniczy) to ciężki zawód i wcale niespecjalnie dobrze płatny. Stres bo korki, bo się nie zmieści w rozkładzie i jeszcze trzeba się często użerać z menażerią, która kulturalnie nie potrafi korzystać z komunikacji.

# KaTeeSiarz

09.07.2020 20:00

Co by było gdyby kierowcom warszawskich ambulansów z Meditransu zrobili wyrywkowo testy na obecność. Dopiero by było zdziwienie.
Ale to przecież kram innego pana, więc wyniki by były idealne na 110%

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA