REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kebab na książkowej

# mieszkaniec

21.08.2005 13:22

Od momentu gdy przed lokalem ustawiono namiot i stoliki , stał on się bardzo uciążliwy . Po 22 puszczana jest bardzo głośno muzyka ( ochrona nie reaguje ) , pije się tam alkohol ( co z koncesją ) .
Czy lokal ten ma zgodę na ustawienie tego namiotu

# Nikoś

28.08.2005 01:32

Sprawa jest prosta.Za każdym razem jak jest głośno po 22 dzwoń na policje z nowina ,ze na ksiązkową "orkiestra zajechała" a spać sie chce. Spisza raz, spiszą drugi raz .Za trzecim razem przepadek koncesji i sąd.

# mico

30.08.2005 21:26

A co do jedzenia to uważajcie. Chciałem tam raz zjeść, zamówiełem kebab ale jak zobaczyłem że facet (chyba właściciel) wstał od piwa i z papierosem w zębach poszedł na zaplecze przygotować jedzenie to po prostu wyszedłem. Faktycznie jest tam pity alkohol i trzeba zacząć zgłaszać to na policje bo tworzy się nam melina pod oknami

REKLAMA

# rysio

31.08.2005 12:59

A ja od kiedy się tam podtrułem tym dziadostwem to bojkotuje to badziewie. I odradzam każdemu to samo. Kurowałem się dwa tygodnie. Wątroba po tym psuedokebabie mnie tak nawalała że szkoda gadać.
Wystarczy popatrzeć na tą knajpę uważniej. Gość BMKą (skóra w środku) wozi kiełbasy, dziwne typy krążą wokół tej knajpy. Ciekawy jestem czy to jakiś lewy interes, do prania brudnej forsy?
Tymbardziej jeśli tam jest spożywany alkohol (jeśli nie mają koncesji)

 Matka_Sławka_z_Gdańska

31.08.2005 22:27

Rysku ? A czy to nie jest, aby sniady smiec, pretendet do Europy z Azji Mniejszej ? A jezeli jest, to czy moze, przez niesmialosc nie nalezloby zaprosic do roboty katolickich sztafet

 Matka_Sławka_z_Gdańska

31.08.2005 23:00

...sztafet, zeby zrobily porzadek z tym azjatyckim mulatem ! A moze on nie turecki, co ? A radzyminski, dajmy na to . Zwykly bandyta, przyjaciel tutejszych komendatow ?
A to wtedy Rysku powiedz temu panu, tak:
Grubasie, ty ch.....ju ! Robisz zly kebab, wiesz brudasie ? Wychodzi mi na to, ze twoja matka byla milicjatka, ubecka dziwka, ty pomiocie ub...ckiej pi...dy z przedmiescia !
I nasraj mu na maske tej klepanej dla wsiowego polskiego frajera beemy ...ha, ha, ha... narob mu k...wie na mache, tak, walnij mu scierwie kloca przed szybe, w bialy dzien ! Obsrancowi jednemu....

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break