REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# zibi

06.03.2014 10:54

a moje dziecko chociaż uczęszczało kilka lat na zajęcia teatralne w BOK-u, nie chce więcej w nich uczestniczyć, bo pani Dolecka faworyzuje tę samą grupkę dzieci:(
Zarówno w trakcie zajęć, przydzielania ról czy w samym stosunku do dzieci pani Dolecka inaczej zachowuje się do swojej grupy "ulubieńców". Moje dziecko jest śmiałe, ale tam przestało nagle mówić, a na zbliżającą się środę reagowało płaczem. Nie pomogło dołączenie do grupy przyjaciółki, bo ta po miesiącu, powiedziała swojej mamie:"Pani widzi tylko kilkoro dzieci, reszta jest tłem i to traktowanym jak zło konieczne". Także moja opinia nie jest odosobniona. Na całe szczęście w Warszawie funkcjonują jeszcze inne grupy teatralne:)

# zula

07.03.2014 10:44

Moje dzieci pod opieka Pani Iwony Doleckiej sa od kilku lat.Mialy lepsze i gorsze momenty....wieksze i mniejsze role....zycie jest trudne ale widze jak je to bardzo rozwija ile dostaja serca i praktyxznych wskazuwek nie tylko jak pokonac treme ale jak odwaznie z poczuciem wlasnej wartosci maszerowac przez zycie.
Dziekuje Pani Iwono

# Zibi

08.03.2014 16:05

Ma Pani oczywiście prawo do swojej opinii, mam nadzieję tylko, że dostawały jednak wskazówki;)

REKLAMA

# Mieszkanka Białołęki

10.03.2014 12:40

Podobno mąż Pani Doleckiej będzie przyszłym dyrektorem BOK-u.

# zibi

11.03.2014 08:09

Bardzo możliwe, już chyba poprzednim razem próbował. Ciekawe, czy gdyby wygrał, mógłby nadal być pogodynką?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break