REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# mieszkanka Wawra

21.10.2011 08:18

Beztroska z jaką władze miasta podejmują decyzje o zamykaniu kolejnych ulic z powodu kolenych wielkich budów jest przerażająca. jak można tak postępować z ludźmi. Nie buduje się wszystkiego naraz.

# f_a

23.10.2011 17:23

Pani Anno,
Bronowska - a nie Bronowskiego, ale poza tym już chyba pora, aby zmierzyć się z globalnym ociepleniem, jakie dopada Wawer tego roku:)
Szczegóły niebawem:)

# Anka

24.10.2011 11:19

Znalazłam też informacje o utrudnieniach na http://info-wawer.pl

REKLAMA

# rob

25.10.2011 22:00

Może te utrudnienia przyczynią się do zmiany mentalności komunikacyjnej wawerczyków i pokonywania kilku kilometrowych odległości na rowerze a nie samochodem. Dzięki temu pokonają każdą zamkniętą drogę prawie bez utraty czasu i nie będą więcej wysuwać rozczeń małego chlopczyka.

# rob

05.11.2011 18:36

Budowa kolektora W nie odbywa się zgodnie z prawem. Nie chodzi mi o samą budowę lecz o organizację ruchu na terenie objętym budową. Wiele ulic zostało pozamykanych ale żadna tablica nie pojawiła się mówiąca o "ślepej" uliczce. I tak zamiast prostą drogą iść do domu mieszkańcy muszą bawić się w labirynt.

# f_a

07.11.2011 09:10

To prawda, że nie buduje się wszystkiego naraz, ale w tym wypadku urzędnicy wraz z wykonawcą uwierzyli w ...globalne ocieplenie.
Jednak jeszcze chwila, a nadejdzie ochłodzenie, potem spadnie śnieg.
Rurę będą układać poniżej strefy przemarzania, jednak dzień będzie krótki, a robota w rękach palić się nie będzie. Najgorzej będzie z asfaltem - ten położą w kwietniu. Polska to jednak nie Tunezja...
Długo oczekiwany kolektor W należało zaczać drążyć latem, albo poczekać do wiosny:).
*
Odrębną sprawą będzie zostawienie ludzi z budową przyłaczy - stolica to nie wieś, gdzie wykonawca robi wszystko, to nawet nie pobliski Józefów, gdzie prowadzenie inwestycji można uznać za wzorowe ( "8 kroków do budowy wodociagu i kanalizacji"). Jeszcze wiele scieków odbiorą szambelani, zanim szczęśliwcy napełnią do pełna wanny:(.

REKLAMA

# mik

10.11.2011 11:45

Na czas budowy kolektora ZTM powinien puścicić linię 147 z Bronowskiej w prawo Traktem Lubelskim, ale kto o tym pomyśli...

# j23

17.11.2011 12:44

Gratuluję pomysłu przedmówcy proponującego jazdę na rowerze. Może w takim razie szanowny kolega #rob oświeci mnie jak dojechać na żoliborz (jakieś 16 km w jedną stronę), zawieść dziecko do przedszkola na drugą stronę torów i później odebrać, a w pracy być uśmiechniętym i pachnącym. No bo wątpię żeby kolega #rob chciał wąchać śmierdzącego potem urzędnika kiedy do mnie przyjdzie załatwić sprawę.
Pozdrawiam.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA