REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

jest super ..

# historyk

18.09.2002 16:12

Po lekturze tekstu w "Nowej Gazecie Praskiej" na temat " Gospodarności" i osiagnięć ostatnich 8 lat już wiem, że: A)przychodnia naŚwiderskiej (zwłaszcza pod względem estetycznym) spełnia najbardziej wyśrubowane normy Unii Europejskiej
B) oświata i wykształcenia człowieka powinno się kończyć na 9 klasach, bo przecież na tym kończy się zainteresowanie gminy i problemy LO przy ul. Fleminga, to jakiś kaprys ludzi, którzy uważają,że może być jeszcze średnie wykształcenie..
C) co się zaś tyczy bezrobotnych i potrzebujących w naszej gminie , to takich - zdaniem burmistrza Semetkowskie nie ma- bo przecież gmina wszystkim daje pracę...
Czasami żałuję,ze umiem czytać. Naprawdę rozumiem wszystko, ale ten poziom propagandy (uwłaczający po prostu intelektowi czytelnika) da się już chyba tylko porównać z progandą staliniowską.

# Życzliwy

18.09.2002 21:45

"Drogi" Historyku!
Lepiej nie czytuj "Nowej Gazety Praskiej", bo jej poziom woła o pomstę do nieba. Pani red. Tucholska uprawia wazeliniarstwo a nie dziennikarstwo.

# PIOTR

18.09.2002 22:27

Czasem mam wrażenie, że Trybuna Ludu była bardziej swojska, niż "NGP".

REKLAMA

# biedronka

19.09.2002 08:28

Była o wiele bardziej swojska, bo często przemycała treści między wierszami. A pani Tucholska uprawia "włazidupstwo" najwyższych lotów. Przerosła swoich wychowawców z Trybuny. Nowa Gazeta Praska nie na darmo na Pradze ma ksywę "Nowa Tondera Praska".
Nie rozumiem czemu ludzie o inteligencji historyka biorą ten szmatławiec do ręki.

# NN

19.09.2002 12:24

W ostatnim numerze znów wazeliniara (egu - Elżbieta Gutowska) bełkocze dyletancko o rzece Długiej i wystawia laurkę Gospodarności, czyli burmistrzowi. Nieobiektywność posunięta do granic, które ona jeszcze przekroczy!

# izuś

07.04.2015 13:36

Najlepsza stomatolog na Skarbka z Gór Pani Barbara Kromer. Polecam:)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA