REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jarmark "cudów"

# Kasia

19.05.2003 09:25

Wczoraj wybrałam się do Fortu Piontek na "Jarmark cudów", na który zapraszały porozklejane wszędzie w okolicy plakaty. Cudów nie było. Była natomiast część artystycznaprzy pominająca raczej występy jakiejś podrzędnej kapeli weselnej, obrzydliwe piwo, zimna karkówka, surówki bez smaku i do tego pieczywo sprzed tygodnia. Szkoda, bo na terenie takiego obiektu mogłyby być organizowane naprawdę ciekawe imprezy. Zastanawiam się, czym w przyszłości właściciele chcą przyciągnąć ludzi. Niektóre pomieszczenia na terenie Fortu świecą pustkami, nie ma tam bezpośredniego połączenia z Tarchominem, z którego być może przyjeżdżaliby chętni na piwko, o ile byłoby lepsze. Ta inwestycja była dobrym pomysłem, ale chyba niestety chybionym. Mam nadzieję, że coś się w przyszłości poprawi. Jako że mieszkam niedaleko, chętnie wpadałabym tam ze znajomymi. Teraz im nie polecam, niestety.

# xxx

20.05.2003 18:41

Niestety sie z Toba nie zgadzam!Bylam takze w Forcie Piatek i byla swietna impreza.Cudy byly, bo je widzialam!Piwo bylo swieze i zimniutkie, a karkowka i kielbaski byly gorace i bardzo smaczne!Tak samo: jest polaczenie, a zawsze tez mozna zrobic cos innego, np. wezwac taksowke!Poza tym: w sklepach w Forcie Patek sa bardzo mile sprzedawczynie i mieso, oraz wedliny w 'Swojaku' sa swiezutkie!Tak samo klub, ktory takze znajduje sie w tym Forcie jest bardzo fajny.Mozna pograc w bilarda itd.W Forcie miesci sie takze: apteka, cukiernia, kiosk, hotel, jubiler...Radzilabym tego nie sluchac i jesli chcecie to mozecie sami zobaczyc i stwierdzic czy Wam sie tu podoba!

# Kasia

21.05.2003 09:56

Jeśli chodzi o sam Fort, sklepiki i inne punkty, które znajdują się tam na stałe, całkowicie się zgadzam. Też robię tam zakupy i jestem zadowolona. Niestety co do jarmarku, nie zmienię zdania. Jeśli trafiłaś na ciepłe i świeże jedzenie, miałaś szczęście.
Połączenia z Tarchominem nie ma, chyba że z niewygodną przesiadką, która zniechęca do przyjazdu na Modlińską, a taksówki nie należą do zbyt taniego środka transportu; zwłaszcza gdyby ktoś miał ochotę wpadać np. do knajpki częściej. Sama musisz przyznać, że tłumów w Forcie nie widać, raczej pustki i żałuję tego, bo to przyjemne miejsce, z pomysłem.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe