REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jakiego fryzjera polecacie w okolicach Warszawa

# Luiza

29.09.2021 08:50

Jeśli macie jakieś sprawdzone miejsce, gdzie ewentualnie z usług fryzjera można skorzystać w Warszawie czy gdzieś w okolicach to dajce znać. Potrzebuje miejsca, gdzie będę się mogła wybrać na czesanie przed weselem koleżanki, do tej pory zawsze w swojej macierzystej okolicy chodziłam do fryzjerki i tutaj właściwie w ciemno musze wybierać. Jeśli ewentualnie będzie można w danym salonie zrobić paznokcie to też byłoby super.

 kwiatuszek25

04.10.2021 14:52

Możesz umówić się na sombre między innymi do salonu Nika - Ożarów na Poznańskiej więc z Bemowa nie będziesz mieć jakoś szczególnie daleko. Salon fajnie zorganizowany, fryzjerki z doświadczeniem i dobrymi pomysłami na fryzury więc faktycznie można na ich usługi liczyć. Mam wrażenie, że to również takie miejsce, gdzie cenowo jeszcze te usługi nie są jakieś z kosmosu.

# zosia91111

27.02.2022 19:27

najlepszy dla mnie salon Magia Blondu na Sarmackiej, chodzę tam od paru lat, warto zajrzeć na ich sociale, bo często wrzucają zdjęcia swoich metamorfoz

REKLAMA

# misia

27.02.2022 23:34

Bywałam różnych salonach, ale zatrzymać zdołała mnie tylko Magia Blondu, to najlepszy salon jaki znam :-)

# katalina

28.02.2022 20:43

#misia napisał(a) 27.02.2022 23:34
Bywałam różnych salonach, ale zatrzymać zdołała mnie tylko Magia Blondu, to najlepszy salon jaki znam :-)

Doskonale Cię rozumiem, mnie też Magia Blondu zatrzymała przy sobie. Ludzie pracujący tam są niesamowici, robią tam nie tylko cuda z włosami, ale również boskie paznokcie, brwi i rzęsy :-)

# sroka

04.03.2022 16:18

ja po prostu do m1 do fryzjera chodzę, jak jestem na zakupach przeważnie, oszczędzam w ten sposób czas a fryzjerów mają tam niezłych i kosmetyki do stylizacji z najwyższej półki

REKLAMA

# marudka

06.03.2022 13:22

Jakoś ja nie za bardzo znam fryzjerów z tych okolic i myślę, że z całą pewnością każdy zainteresowany znajdzie coś również dla siebie. Muszę dodać, że wiem, iż https://hurtowniawera.pl/ w takich przypadkach jest niezwykle ważna gdyż właśnie to w niej można kupić niezbędne kosmetyki stosowane w fryzjerstwie.

# modelnik

25.03.2022 18:08

Akurat ja fryzjerów z tego miasta nie znam więc ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to wiem z własnego doświadczenia, że https://hurtowniawera.pl/akcesoria-sprzet/akcesoria-fryzjerskie.html zawsze muszą być dobrze dobrane i jak najbardziej warto jest wiedzieć gdzie można je bez problemów nabyć.

# anika

30.04.2022 22:52

#misia napisał(a) 27.02.2022 23:34
Bywałam różnych salonach, ale zatrzymać zdołała mnie tylko Magia Blondu, to najlepszy salon jaki znam :-)
Ja też tylko chodzę do Magii Blondu, w stolicy nie ma lepszego salonu fryzjerskiego. Zresztą nigdzie indziej nie robią tak świetnie brwi i rzęs <3

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024