REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jakie męskie perfumy polecicie

# Govin

30.01.2020 08:39

Zastanawia mnie czy stosowaliście jakieś zapachy i perfumy z piżmem, które uznawane są też za zapachy z feromonami. Pojawia się kolejne pytanie czy feromony działają? Czy mają wpływ na podryw? Czy mogą sprawdzić się w klubie czy podczas spotkania z inna dziewczyna. Jakie macie zdanie w temacie?

# mufro

30.01.2020 09:06

Zależy jakie. Bo jeśli kupisz sobie jakieś tanie z allegro to będzie to jedynie placebo. Ale jeśli zainwestujesz w coś droższego to działanie już będzie. Jednak nie jest tak, że się spsikasz i każdy będzie się na Ciebie rzucał. NIe jest tak łatwo.Jest to jednie pomoc. Zapach jest ważny w relacjach z drugą osobą i takie feromony sprawiaj, że druga osoba może mieć do Ciebie o wiele lepsze nastawienie. Wypróbowałem kilka rodzajow.Niezłe są love desire i sexual attraction.Stawiam je na podobnej półce jeśli chodzi o działanie. Z wyższej półki polecam pheromone essence (są naprawdę świetne). Nie polecam natomiast npa i pheromax. Reklamowane ale moim zdaniem więcej tutaj reklamy niż skuteczności.

# Perczer

31.01.2020 09:10

Polecam Ci Jean Paul Gaultier 2
Zawiera piżmo i jest a zresztą co będę gadać powąchaj i tyle Co do pheromone essence to są niezłe ale moim zdaniem lepsze love desire premium bo przynajmnieij pachną.

REKLAMA

# Govin

03.02.2020 09:35

Sprawdziłem sobie cenę Pheromone essence i hoho. Drogie. 7,5 ml za 150 zł.... Przynajmniej na dwa razy wystarczy?

# mufro

03.02.2020 13:25

Wbrew pozorom są bardzo wydajne. I taka buteleczka przy codziennym stosowaniu spokojnie wystarczy Ci na wiele miesięcy. Nie lejesz na siebie pól butelki Nie wiem czy wyczytałeś ale jest to skoncentrowana esencja tak więc dajesz jedynie kroplę w te cieplejsze okolice ciała.Za uszami czy na nadgarstku. Można je poza tym łączyć z innymi zapachami Mogą podbijać ich działanie. Nie powinno się ich wręcz używać zbyt dużo ponieważ użyte w nadmiernej ilości zamiast przyciągania mogą powodować agresję (wśród mężczyzn o dziwo).

# Gargaro

04.02.2020 08:51

Musze się tutaj zgodzić. Pheromone essence działają. Są najlepsze, chociaż polecam głównie w połączeniu z innym zapachem ( nie muszą być to drugie feromony, sam używam do standardowych perfum i ta opcja mi odpowiada najbardziej bo nie musiałem rezygnować z mojego ulubionego zapachu, który jednak feromonów w składzie nie zawiera).

REKLAMA

 lizawietta

15.03.2020 13:10

Chanel Bleu cudneeeeeeee

# Anna191910

19.03.2020 11:54

Całkiem ciekawą ofertę na męskie (i też damskie) perfumy widziałam ostatnio na http://perfumeriaplatinium.pl/ . Słyszeliście już o tym sklepie?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA