REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Jakie męskie perfumy polecicie

# Govin

17.02.2020 12:03

Zastanawia mnie czy stosowaliście jakieś zapachy i perfumy z piżmem, które uznawane są też za zapachy z feromonami. Pojawia się kolejne pytanie czy feromony działają? Czy mają wpływ na podryw? Czy mogą sprawdzić się w klubie czy podczas spotkania z inna dziewczyna. Jakie macie zdanie w temacie?

# eny

18.02.2020 11:39

Zależy jakie. Bo jeśli kupisz sobie jakieś tanie z allegro to będzie to jedynie placebo. Ale jeśli zainwestujesz w coś droższego to działanie już będzie. Jednak nie jest tak, że się spsikasz i każdy będzie się na Ciebie rzucał. NIe jest tak łatwo.Jest to jednie pomoc. Zapach jest ważny w relacjach z drugą osobą i takie feromony sprawiaj, że druga osoba może mieć do Ciebie o wiele lepsze nastawienie. Wypróbowałem kilka rodzajow.Niezłe są love desire i sexual attraction.Stawiam je na podobnej półce jeśli chodzi o działanie. Z wyższej półki polecam pheromone essence (są naprawdę świetne). Nie polecam natomiast npa i pheromax. Reklamowane ale moim zdaniem więcej tutaj reklamy niż skuteczności.

# MaciejKlin

18.02.2020 14:00

Polecam Ci Jean Paul Gaultier 2Zawiera piżmo i jest a zresztą co będę gadać powąchaj i tyle Co do pheromone essence to są niezłe ale moim zdaniem lepsze love desire premium bo przynajmnieij pachną

REKLAMA

# Govin

19.02.2020 11:04

Sprawdziłem sobie cenę Pheromone essence i hoho. Drogie. 7,5 ml za 150 zł.... Przynajmniej na dwa razy wystarczy?

# eny

19.02.2020 14:11

Wbrew pozorom są bardzo wydajne. I taka buteleczka przy codziennym stosowaniu spokojnie wystarczy Ci na wiele miesięcy. Nie lejesz na siebie pól butelki Nie wiem czy wyczytałeś ale jest to skoncentrowana esencja tak więc dajesz jedynie kroplę w te cieplejsze okolice ciała.Za uszami czy na nadgarstku. Można je poza tym łączyć z innymi zapachami Mogą podbijać ich działanie. Nie powinno się ich wręcz używać zbyt dużo ponieważ użyte w nadmiernej ilości zamiast przyciągania mogą powodować agresję (wśród mężczyzn o dziwo).

# Govin

20.02.2020 08:15

Musze się tutaj zgodzić. Pheromone essence działają. Są najlepsze, chociaż polecam głównie w połączeniu z innym zapachem ( nie muszą być to drugie feromony, sam używam do standardowych perfum i ta opcja mi odpowiada najbardziej bo nie musiałem rezygnować z mojego ulubionego zapachu, który jednak feromonów w składzie nie zawiera).

REKLAMA

# martta

21.02.2020 14:42

Mój mąż bardzo lubi perfumy Hugo Bossa i ja też lubię je za zapach i trwałość. Także jeśli spodoba Ci się któryś zapach to naprawdę warto kupić. My te perfumy zamawiamy przez internet, najczęściej w perfumerii Tagomago. Od razu zamawiam perfumy dla siebie i męża, bo przynajmniej płacę za jedną przesyłkę i dzięki temu udaje nam się trochę zaoszczędzić na perfumach.

 Vivannel

07.12.2021 06:18

Cześć wszystkim, właśnie wybieram prezenty noworoczne dla moich bliskich i chciałabym podarować mamie ładne kobiece perfumy, czy ktoś wie, co byłoby dla mnie świetne?

 Erisa

07.12.2021 08:03

Cześć, niedawno była rocznica mojej dziewczyny i nie mogłem wymyślić nic fajnego, co mógłbym jej podarować poza perfumami. Szukałam zapachu, który mi się spodoba i mój wybór padł na https://makeup.pl/product/33333/. To bardzo fajne perfumy, piękne opakowanie i ładny zapach, który utrzymuje się cały dzień.

REKLAMA

# Holta

07.02.2022 10:23

Skóra jest wrażliwa i warto dobierać produkty do pielęgnacji indywidualnie. Wolę używać produktów dostępnych w tym sklepie https://dermaskill.pl/ z Krem pod oczy. Zawsze jest wiele różnych i interesujących rzeczy i myślę, że każdy może tam znaleźć coś odpowiedniego. Gorąco zachęcam do sprawdzenia tego

# Garen

07.02.2022 10:25

Tak więc dajesz jedynie kroplę w te cieplejsze okolice ciała za uszami czy na nadgarstku. Nie lejesz na siebie pól butelki Nie wiem czy wyczytałeś ale jest to skoncentrowana esencja.

# Dalek

26.07.2022 16:38

Wybór makijażu jest zawsze trudny i staram się wybrać najlepszy dla siebie. Może to być dość mylące, ale w moich badaniach odkryłem świetny sklep z kosmetyki oriflame https://677spo.com/pl/ Nowi klienci są zawsze zadowoleni i wiedzą, że mogą być zainteresowani. Uwielbiam to, że istnieje wiele opcji i jestem bardzo zadowolony z jakości. To jest dokładnie to, czego potrzebujesz.

REKLAMA

 Alina256

26.07.2022 22:13

Nazywam się Alina, mam 25 lat. Mój chłopak zdradził mnie w zeszłym tygodniu i chcę go pomścić. Możesz pomóc?
Podoba mi się, gdy obcy na mnie patrzy, bawiąc się moją cipką ...
Teraz jestem taki mokry i gorący ...
Przyjdźmy tutaj i zemścić się ... tutaj -> https://bit.ly/3qEybBm
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024