REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# lideksynubeka

17.10.2018 19:35

Nosz karwa Dąbrowski buduje metro!!!!Może kosmodrom,albo elektrownie atomową(jak jego partyjny koleżka za 100 koła miesięcznie) Ja pitolę. Co najgorsze, trochę mieszkańców Bemowa skusi się na takie pajacowanie

# MariaM

18.10.2018 09:04

Trudno się nie zgodzić, że Bemowo ma władze, których nikt nie wybrał i które paraliżowały życie dzielnicy. "Afera" trafiła do sądu i przestała być aferą, zasądzono odszkodowania, ale mimo to wybrane przez mieszkańców władze nie zostały przywrócone. "Popis" bezczelności i lekceważenia woli mieszkańców.

# lideksynubeka

18.10.2018 14:17

Ja się Mańka będę upierał,że Bemowo ma władze,które wybrali mieszkańcy. Gruby i jego kamaryla wygrali wybory,ale nie zdobyli 50% mandatów w radzie,co by ich uprawniało do samodzielnego rządzenia
Większość w radzie zdobyły pozostałe ugrupowania,które zawiązały koalicję.
Tym się Mańka demokracja od dyktatury różni,że w demokracji to większość ma głos.

REKLAMA

# DonMichau

18.10.2018 14:53

#lideksynubeka napisał(a) 18.10.2018 14:17
Tym się Mańka demokracja od dyktatury różni,że w demokracji to większość ma głos.

Chodzi o to że po wyborach właśnie mieli 14 mandatów na 25, czyli zdecydowaną większość i HGW blokowała wszystkie możliwe ruchy, nie dała im pełnomocnictw, przysłała swoich pełnomocników, którzy utrudniali życie Burmistrzowi. Potem na chwilę PO PIS i BWS zawiązały koalicję (Dąbrowski nie mając większości dał się normalnie odwołąć, nie blokował sesji), ale po ok. roku BWS szybko z niej wystąpi ł i przystąpił do Dąbrowskiego. Od ponad roku Dabrowski i BWS znowu ma 14 radnych ale przewodniczacy Cackowski celowo nie zwołuje sesji albo ogłasza 3 miesięczne przerwy tuż po rozpoczęciu sesji, bo boi się odwołania swojego i pisowskiego burmistrza.
I w ten sposób demokracja przegrywa z przepisami, bo Przewodniczący Rady z Pisu wykorzystując prawo do przerw nie pozwala Radnym na odbycie jakiejkolwiek sesji.
Mam nadzieję że po wyborach PO PIS pójdzie w PISdu...

# lideksynubeka

18.10.2018 20:21

Mam nadzieję,że po wyborach Gruby ze swoimi cfel....i z list wyborczych pójdą w .... do normalnej pracy.
I nie pisz złego słowa na PO,bo to wasz koalicjant i po wejściu z nimi w koalicję,fraza o upartyjnieniu samorządu nagle zniknie z dyskursu politycznego Bemowa.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA