REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaki żłobek na Ursynowie?

# Ewa1985

15.11.2016 20:43

Hej, szukam dobrego żłobka dla mojego 1.5 rocznego synka, najlepiej na Ursynowie. Polecacie coś sprawdzonego? Zależy mi na w miarę przystępnej cenie, ale przede wszystkim na tym, by żłobek był przyjazny i bezpieczny. Proszę o podpowiedzi.
Pozdrawiam, Ewa

# Betti

18.11.2016 10:28

A jaka jest dla Ciebie przystępna cena? Dla każdego jest to inna kwota, więc może warto określić coś mniej więcej. Podpytam siostrę o żłobki, bo niedawno robiła rozeznanie- też szukała w tej okolicy, ale nie wiem na który ostatecznie się zdecydowała.

# maradita

19.11.2016 14:01

Też ostatnio szukałam i wiesz co, ja koniec końców wybrałam Misio Pisio- to jest w okolicy, na której Ci zależy. Jakoś najlepsze wrażenie na mnie wywarło to miejsce i kadra, która sprawuje opiekę nad dziećmi. Z tego co na razie zauważyłam to panuje przyjemna atmosfera, ilość dzieci w grupie jest ograniczona :)

REKLAMA

# PatrycjaKorecka

27.11.2016 14:10

według mnie misio pisio to dobry pomysł- chodze tam z synkiem już kolejny miesiąc i wszystko ładnie, pięknie. dzieci rzeczywiscie jest malo w grupie- to daje poczucie kameralnosci i wiekszego komfortu :))

# Ewa1985

03.12.2016 15:40

O, to całkiem fajnie wygląda. Mam po drodze na Jeżewskiego, więc wstąpię i zapytam o szczegóły osobiście. Dziękuję za pomoc!

# HaniaJunak

16.01.2017 11:02

Jak dla mnie misio pisio to bardzo dobry wybór. Ja duużo żłobków w warszawie odwiedziłam i ciężko o przyjazne warunki- takie jak są wlasnie na Jeżewskiego. Warto jeszcze dodać, że dzieciaczki mogą korzystać z dodatkowych zajęć. Polecam :)

REKLAMA

# dżoana

12.02.2017 22:21

Polecam misio pisio- mega fajne opiekunki, zlobek ogolnie bezpieczny, moje dwa maluszki super się tu czują. A cena czy zajecia dodatkowe to tylko kolejne plusy, ktore utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze dobrze wybralam!

 margaretka

20.02.2017 12:23

Niełatwo wybrać dobry żłobek. Ja się chyba zdecyduję na prywatny, bo zwykle są mniejsze grupy, więc i dziecko wg mnie lepiej zaopiekowane. A jak szukacie żłobka? Z polecenia czy przeglądacie strony internetowe? Ja widziałam, że tu się ogłaszają prywatne żłobki https://www.kochajidbaj.pl/.

# MalaWiki

07.07.2017 16:44

Ja mogę polecić żłobek i przedszkole Pluszowa Akademia. Cena to 1200 zł.. ciocie są bardzo ciepłe, cierpliwe i wymyślają dziecio mnóstwo zabaw. Sala jest przestronna, dodatkowo 3 ciocie w grupie, monitoring i drzwi z domofonem.

REKLAMA

# warszawianka78

10.07.2017 14:24

Moje dziecko chodzi do http://www.przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/. To przedszkole z własną kuchnią, native speakerem i co najważniejsze - mają grupę 2-latków i grupę zerówkową. Dzieci podzielone są na grupy ze względu na wiek. Zajęcia przygotowane ciekawie i dostosowane do umiejętności maluchów. Budynek został wybudowany specjalnie na potrzeby przedszkola, więc jest przestronny, a sale dostosowane od potrzeb przedszkolaków.

# Prymus

27.10.2017 19:28

Witam, gorąco polecam żłobek Poziomka na Ursynowie, nieopodal metra Stokłosy. Świetne miejsce dla maluszków, małe grupy, fantastyczna opieka. Lokal jest świeżo wykończony, dzieci mają kupę zabawek, moja siostrzenica jest w siódmym niebie. Polecam! http://poziomka.waw.pl

# Maspert

27.10.2017 21:30

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

REKLAMA

# Aneta1988

26.11.2017 20:57

Teraz na Ursynowie prowadzam syna do doliny elfów. Mogę polecić szczerze, bezpiecznie i sympatycznie. Za rok się jednak przeprowadzamy i poszukiwania nowego przedszkola spełniającego wymagania znów będzie spędzało sen z oczu.

# Syf.reklama

26.11.2017 22:34

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# Melania

08.08.2018 10:10

Ja mogę polecić Pluszową Akademię na Imielinie. Jest tu żłobek i zarazem przedszkole. Dziecko może przejść od razu do kolejnej starszej grupy. Jeśli chodzi o jedzenie jest możliwosć wprowadzenia różnych diet i wykluczeń.
Ciocie są przesympatyczne, codziennie dostajemy porcję informacji o Synku - jak jadł, jak spał. My nie mamy zastrzeżeń.

REKLAMA

# ania88

29.07.2019 15:25

ja jestem bardzo zadowolona z małych skrzatów w warszawie
uczą angielskiego, czesne nie jest wygórowane, jest też plac zabaw
polecam!

 wichurska

05.05.2020 11:53

Siostra w opolskim zapisała swoje dzieci do przedszkola https://dinolandia-niemodlin.pl o profilu sportowym żeby od najmłodszych lat uczyły się inwestować energię w sport, a nie psocić bez przerwy :) według mnie bardzo dojrzałe podejście.

# hania578

26.08.2020 10:16

#ania88 napisał(a) 29.07.2019 15:25
ja jestem bardzo zadowolona z małych skrzatów w warszawie
uczą angielskiego, czesne nie jest wygórowane, jest też plac zabaw
polecam!

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego własnie żlobka.
Miejsce godne zaufania.
Placówka komfortowa, bezpieczna, kolorowa.
Dziecko może poczuć się tu bardzo dobrze.
Czesne nie jest wygórowane.

REKLAMA

# TeresaT

30.09.2020 11:31

Bardzo ważna sprawę, gdy wybieramy przedszkole dla dziecka, jest by zwrócić uwagę jakie posiłki są dzieciom podawane, bo to w okresie przedszkolnym w dużym stopniu kształtują nawyki żywieniowe. U nas w przedszkolu jest catering i bardzo go sobie, jako rodzice chwalimy, bo dania dostarcza firma Smakuś, która znana jest w Warszawie z wysokiej jakości posiłków dla najmłodszych. Można u nich zamówić dietę pełnowartościową, jak również z różnymi wykluczeniami. Wszystkie posiłki są smaczne, dzieci je bardzo chętnie zjadają.

# aska6

15.09.2021 18:00

A nie lepiej pomyśleć o punkcie opieki? Pomyślcie o tym. Jest to naprawę dobre rozwiązanie, jeśli chcecie kompleksowo zadąć o rozwój malucha. Jeśli chcecie zweryfikować, gdzie takie punkty się znajdują, to najlepiej zerknijcie sobie tutaj https://www.wioski.co/wchmurach. Znajdziecie tam również mnóstwo praktycznych informacji.

# Ludmiła

15.12.2021 20:30

Ja polecam żłobek ITSW. :) Są na Karowej i Jana Styki, więc doskonały dojazd.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe