REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaki serwis Hondy polecacie

# Grzegorz

26.01.2022 08:16

Możecie polecić jakiś dobry serwis zajmujący się Hondami, który działa w Warszawie, albo gdzieś w okolicach? Szukam miejsca, gdzie bez obaw będzie można oddać do naprawy auto. Jeśli ewentualnie możecie coś sensownego pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i co można będzie wybrać, jaki serwis faktycznie będzie w stanie Hondą się należycie zająć.

# Kostek99

31.01.2022 09:43

Jak będziesz szukał dobrych opcji to może zerknij jak to wygląda jeśli chodzi o propozycje https://www.autowitolin.pl. To serwis autoryzowany, który związany jest także z salonem Hondy więc tam masz kompleksową obsługę jeśli chodzi o auta tego japońskiego producenta. Można faktycznie liczyć na pełną obsługę, która dotyczy samochodów Hondy.

# Susan Benson

31.01.2022 10:02

Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.
Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas na e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub napisz do mnie bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447360502110 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.
Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

REKLAMA

# Maciekk

31.01.2022 10:48

A ja polecam serwis Auto Matraszek w Markach, https://automatraszek.pl/. Kiedyś byli aso Hondy, obecnie wszystkie marki serwisują. Są naprawdę solidnym warsztatem, a przede wszystkim mają świetnych fachowców.

 MaksMan

22.11.2022 08:27

Jeśli chodzi o sprawdzony serwis w Trójmieście to polecam http://AMSerwis. Specjalizują się w naprawie i regeneracji turbosprężarek i radzą sobie z tym doskonale.

# Belly

31.10.2023 23:07

Można jak najbardziej w Warszawie skorzystać z pomocy auto serwisu Wacar. Dlaczego? Atrakcyjne ceny, szybka naprawa, a wcześniej pełna diagnostyka samochodu. Więc nie będzie żadnych kłopotów potem z jazdą

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break