REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaki prywatny ośrodek odwykowy polecacie?

01.03.2018 10:36 #Magda31
Witam, mam problem w rodzinie, bliska mi osoba stała się alkoholikiem i chcemy ją wysłać na leczenie. W grę wchodzi prywatny ośrodek odwykowy otu stare juchy, bo dużo mają pozytywnych opinii na forach, ale może ktoś z was miał jakieś bezpośrednie doświadczenia i może polecić jakiś skuteczny ośrodek odwykowy - tylko prywatny.
16.08.2018 20:49 martyna96
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com

www.ukraina-pracownicy.pl
16.11.2018 14:12 #dobraszka3
Tak naprawdę przecież z uzależnieniami z którymi sami nie potrafimy sobie pomóc powinniśmy się zgłosić do kogoś kto nas z tego wyciągnie, kto pomoze nam stanąć na nogi. Zreszta przeczytajcie sobie- bo tutaj ten temat akurat jest fajnie wyjaśniony klinika-akme.pl/co-to-jest-uzaleznienie/ Na pewno uda się Wam pomóc koledze
10.12.2018 19:26 #khfd
Skuteczny jest?

24.03.2019 12:49 ivonicz
Mogę polecić stronę, na której jest specjalny Ranking ośrodków terapii. Wystarczy wyszukać odpowiednia dla siebie placówkę leczenia i skontaktować się ze specjalistami, którzy tam pracują. Ta wartościowa baza została stworzona specjalnie dla osób, które chcą wyjść z nałogu. Znacie może właścicieli takich ośrodków? Gdyby tak się zdarzyło, to przekażcie, proszę, że mogliby się zgłosić do tego rankingu.
REKLAMA
19.07.2019 07:02 elabarbara
Czasem terapia u zwykłego psychologa czy specjalisty nie pomaga w uzależnieniach. Dlatego warto wtedy pomyśleć o leczeniu w jakimś ośrodku. Jeden z najlepszych jakich ja znam to ośrodek terapii Nefo. Przyznaję, że taka terapia nie tylko leczy, ale pozwala również zrozumieć wiele rzeczy. To nie jest absurd, a szansa na lepsze życie.
29.07.2019 14:58 #piotr.grucha
Polecam najpierw spróbować leczenie uzależnień warszawa zanim udasz się do ośrodka... Może uda Ci się to pokonać z mocą hipnozy.
20.08.2019 21:05 #borygoo
Z włąsnego oświadczenia polecę ośrodek w Wiśle- Tratwa, uzyskałem w nim pomoc. Dziś prawie rok już po terapii nie piję nadal, jestem trzeźwym alkoholikiem. Postanowiłem wytrzeźwieć dla kogoś, w tym ośrodku umożliwiono mi to, miałem wsparcie, pomoc terapeutów. Polecam https://leczenieuzaleznien.com
23.08.2019 10:48 #Marcjanna8
U mojego kuzyna świetne efekty przyniosła ta terapia dda w Krakowie. Może tam warto się udać?
31.12.2019 11:19 Amira
Obawiam się, że nie każdy będzie w stanie przebywać w ośrodku zamkniętym. Na szczęście jeżeli chodzi dzisiaj zarówno o uzależnienie od alkoholu, jak i leków, możemy skorzystać z oferty https://detox24h.pl/leki , przy czym terapia tutaj odbywa się w domu pacjenta, a zatem najdogodniejszych dla niego warunkach.
REKLAMA
19.01.2020 23:08 #Nowonarodzona
Zdecydowanie MediLife, ja walczyłam razem z nimi z moją miłością do wódki, dziś jestem wolna i wiem, ze ta miłość była toksyczna, że mnie niszczyła i nie była odwzajemniona. Teraz jestem czysta, nie piję od roku, cieszę się nowym życiem i na nowo buduję relacje z bliskimi, którym chcę wynagrodzić ten straszny czas. Udało mi się też poukładać życie na nowo, i co najważniejsze odnaleźć prawdziwą ja, z wadami, ale i zaletami, które łącznie stanowią cechę mnie, od czego nie ma sensu uciekać, bo jak uciec od siebie. Ale życie jest piękne, a my jesteśmy warci je przyjąć. Opamiętałam się dzięki terapii w ośrodku, dla mnie to był jedyny sposób na ratunek siebie i rodziny. Na spotkaniach terapeutycznych poznałam wielu wartościowych ludzi. Spotykamy się, rozmawiamy i wspieramy tworząc swojego rodzaju wspólnotę, którą opiekuje się Aneta i Robert z medilife, za co im Bardzo Dziękuję.
24.03.2020 07:26 #ollym55
Znam tylko jeden, w którym sobie ze mną poradzili. Jest tam 5 terapeutów, a terapia wspierana jest przez lekarza psychiatrę. Lekarzem jest chyba najlepszy na ten moment specjalista od uzależnień dr Anna Figura. Bardzo polecam Panią doktor. To jest MediLife i mają ośrodek i kilka poradni. Fajne jest to, że mają ofertę psychoterapię i na to stawiają, a nie tylko baseny i sauny. Nie obiecują cudów i jasno wskazują, że sukces tkwi w tobie. Jeśli tylko będziesz chciał pomogą Ci walczyć z nałogiem, ale musisz chcieć. Bez tego się nie uda. Nie opowiadają żadnych dyrdymałów. Polecam
13.05.2020 16:53 #gat51
a czy ktoś z was korzystał z usług www.wroclaw-psychoterapia.com.pl?

489/4530 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA