REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaki ośrodek leczenia uzależnień

20.04.2016 14:14 #sssss
Witam Bliska mi osoba ma problem z alkholem.Chciałabym jej pomóc. Cyz ktos może polecić tutaj dobry ośrodek leczenia alkoholizmu w Warszawie?
20.04.2016 15:13 #marta394
Mogę Ci polecić ośrodek niekoniecznie w samej Warszawie ale w Nowym Modlinie.Również mazowieckie, na pewno kojarzysz zresztą tą miejscowość. Jest to klinika medox:
http://medox.org.pl/klinika-medox.html - tutaj jest kontakt. Bardzo dobre miejsce, leczył się tam mój mąż.Nie chciał iśc do kliniki w Warszawie bo bał sie,że kogoś spotka. Wolał jakieś miejsce na uboczu. Dzięki nim udało mu się zwalczyć nałóg alkoholizmu i narkomanii ( palenie marihuany). Wcześniej wiele razy probował samodzielnie rzucić ale z pomocy specjalisty skorzystał dopiero jak uświadomił sobie, że moze wszystko stracić.
24.04.2016 18:58 #Janek9
Ja wysłałem żonę do Ściejowic do Wiosennej. Ośrodek terapii uzależnień. Musze powiedzieć że nie spodziewałem się tak szybkiego leczenia a przede wszystkim tak skutecznego. Pomyślałem sobie 28 dni? Co to ma być... Ale żona codziennie miała terapie jak nie indywidualne to grupowe. Ciągle z dnia na dzień ktoś ją leczył. Przezwyciężyła swój nałóg i teraz nie piję. Jestem niezmiernie z niej dumny. Zaczęliśmy od nowa żyć razem i nawet staramy się o dziecko. Obydwoje tego chcemy, a widzę że żona jest na to gotowa. W żadnym stopniu nie ciągnie jej do alkoholu, mogę powiedzieć że jest wyleczona. www.osrodekwiosenna.pl jakby ktoś był zainteresowany może poczytać więcej.
02.06.2016 19:49 #Heniekk
Przyznam, że również miałem styczność z tym ośrodkiem. Leczyłem się u nich z alkoholizmu. Na początku byłem pod wielkim wrażeniem jak to wszystko jest zorganizowane. O dziwne nie chciałem pić. Chciałem się wyleczyć, zwyciężyć ten nałóg. Nie mogłem sobie pozwolić aby dłużej staczać się na dno. Bardzo pomogli mi terapeuci z tego ośrodka Wiosenna bo gdyby nie oni, to nie miałbym w nikim oparcia. www.osrodekwiosenna.pl
21.06.2016 17:05 #Jagooda
Ja mojego męża wysłałam właśnie do Wiosennej. Chciałam przede wszystkim aby wyszedł na chwile z towarzystwa, by gdzieś na "osobności" jakoś przeszedł terapię. I w sumie to był dobry pomysł. teraz nie pije od czasu pobytu w Ściejowicach. Jak dla mnie bardzo skuteczny ośrodek, czytając tyle pozytywnych opinii. www.osrodekwiosenna.pl warto bo nawet nie jest tak drogo jakby kto pomyślał.
REKLAMA
07.08.2016 00:01 #olaff
Pomimo że sam mieszkam w Warszawie pojechałem do tego ośrodka w Ściejowicach. Pomimo że mieszkam w Warszawie wybrałem Wiosenną. Widziałem warunki warszawskich ośrodków i jak dla mnie w Wiosennej było o wiele lepiej. A przynajmniej w porównaniu z tymi co widziałem. W Wiosennej pracują bardzo dobrzy psychoterapeuci, terapie i sesje grupowe bardzo dobrze przeprowadzane. www.osrodekwiosenna.pl
02.09.2016 00:35 #lewi
Może najpierw warto się udać do dobrego psychiatry? Tutaj https://psychomedic.pl są namiary na świetną klinikę, w której przyjmują specjaliści. Uważam, że odpowiednia terapia może bardzo pomóc. Do Psychomedic można się umówić telefonicznie oraz online.
26.09.2016 18:43 #Sokol
Ja tak chodziłem najpierw do psychoterapeuty i to nic nie dało, bo wizyty co jakiś czas, a między czasie można było się napić. Najlepsza jest taka ciągła w jakimś ośrodku. Terapia jak terapia, jest podstawą bo trzeba zająć się przyzwyczajeniem, myślami o uzależnieniu i alkoholu. Fakt ja również byłem w Wiosennej i uważam że to dobry ośrodek w Ściejowicach. Spokojna okolica dodaje więcej luzu podczas terapii. www.osrodekwiosenna.pl
06.10.2016 00:01 #derka
Tutaj https://psychomedic.pl są namiary na świetnych psychiatrów. Alkoholizm to często problem nie tylko osoby, która jest dotknięta tą chorobą, ale również jej najbliższych. Terapie powinny więc podjąć również osoby współuzależnione.
03.11.2016 19:37 #Moskit
Bardzo dobry ośrodek leczenia uzależnień mogę polecić pod Krakowem w Ściejowicach. Wiosenna. Mają niezłych specjalistów psychoterapeutów. Ogólnie ośrodek jest zadbany i jakby nie patrzeć że to leczenie odwykowe to pobyt byłby bardzo przyjemny. Ogólnie to dobrze wspominam pobyt u nich. www.osrodekwiosenna.pl a co najważniejsze nie nazywam się już nałogowcem.
REKLAMA
05.11.2016 12:04 #Klarrr
Wiosenna w Ściejowicach jest godna polecenia. Sam tam byłem, przede wszystkim dobrze zrobił mi wyjazd z codziennych okolic, oderwanie się od tego... A po drugie pracują tam świetni psychoterapeuci o czym się sam przekonałem. Szybko poszło, motywacja była i teraz już jestem wolny od nałogu. Ciesze się bo bardzo sobie zdrowie zniszczyłem... czas było pozbierać się. www.osrodekwiosenna.pl
20.12.2016 15:33 #IzkaE
#Klarrr napisał(a) 05.11.2016 12:04

Wiosenna w Ściejowicach jest godna polecenia. Sam tam byłem, przede wszystkim dobrze zrobił mi wyjazd z codziennych okolic, oderwanie się od tego... A po drugie pracują tam świetni psychoterapeuci o czym się sam przekonałem. Szybko poszło, motywacja była i teraz już jestem wolny od nałogu. Ciesze się bo bardzo sobie zdrowie zniszczyłem... czas było pozbierać się. www.osrodekwiosenna.pl
Mój szwagier był w tym ośrodku. Wybraliśmy go dlatego bo nie chcieliśmy nic w mieście,zależało nam na tym, aby podczas leczenia szwagier był odosobniony od obecnej na tamtą chwilę sytuacji i towarzystwa. Chciałyśmy doprowadzić do tego aby jednak wyleczył się i sobie poradził później. Wiosenna to dobre miejsce, bo Ściejowice są bardzo spokojnym miejscem i nie ma tam nic co by go kusiło.
26.12.2016 21:13 #ewka1
Najlepiej udać się do Kliniki Psychomedic. Mają tam świetnych psychiatrów. Tutaj http://psychomedic.pl można dowiedzieć się więcej o tej klinice i umówić się na wizytę online. Obsługa kalendarza na stronie jest banalnie prosta.
27.12.2016 09:10 #lalla
Polecam strefę Myśli na Limanowskiego w Warszawie:
http://strefamysli.pl/
Jedna z lepszych poradni psychologicznych w Warszawie. Prywatna oczywiscie ( niestety ale psychologów na fundusz jest zdecydowanie za mało i bardzo cięzko jest się dostać do takiego specjalisty w sensownym terminie).
W poradni zajmują się również terapią uzależnień. Dzieki nim wyszła z nałogu bliska mi osoba.
06.02.2017 09:53 #Krzesiel
Ja preferuje spokój i spokojny tryb leczenia. Miałem taki jak pojechałem do Ściejowic do Wiosennej. Uważam, że to była dobra decyzja z wyborem ośrodka bo Ściejowice to naprawdę fajna,ładna,cicha i spokojna okolica idealnie nadająca się na leczenie. Psychoterapeuci i specjaliści od leczenia uzależnień naprawdę mają wiedzę i doświadczenie. Warto,naprawdę warto. Pomimo,że byłem tam na leczeniu,nie czułem się ani gorszy, ani wstydu u nich ani nic.
REKLAMA
08.03.2017 10:18 #ranking
Osoba uzależniona albo jej bliscy nie zawsze wiedzą, który Ośrodek wybrać i czym właściwie się kierować. Ranking Ośrodków Terapii to klasyfikacja Ośrodków terapeutycznych z różnych zakątków Polski. Można się tam zapoznać z opiniami pacjentów oraz porównać oferty i wybrać najlepszy. Z pewnością ułatwia to wybór.
14.03.2017 08:55 #Minia
Lepiej wybrać ośrodek, który jest skuteczny i jest trochę dalej od domu niż byle jaki, ale blisko. Czasami zmiana otoczenia tez dużo daje. Dobry ośrodek jest w Koszalinie. Nazywa się Wsparcie. Mają świetne podejście do pacjentów. No i są skuteczni. Pomogli mojemu mężowi w walce z alkoholizmem. I co ważniejsze, zmienili jego spojrzenie na świat. Teraz jest zupełnie innym człowiekiem.
27.04.2017 08:52 #Lilik
To super z Twojej strony, że chcesz pomóc. Sama myślałabym o porządnym ośrodku, prywatnym. Wiem, że źle dobrane miejsce może zniechęcać osobę chorą i nie pomóc jej w walce z uzależnieniem. Spójrz na http://osrodek-leczenia-uzaleznien.pl/ - 4 tygodnie terapii w pięknym miejscu, ciekawy plan dnia, wykwalifikowana kadra. Dodatkowo osoba jest anonimowa, ponieważ nie współpracują z NFZ.
21.06.2017 07:37 #Mandzix
Jeżeli chodzi o alkohol, to sama wybrałabym ośrodek ttp://klinika-odwykowa-aa.pl/. Znają się na rzeczy, od lat udoskonalają metody. Są tam świetni terapeuci, którzy mają podejście do każdej osoby, do każdego mają indywidualne podejście. Grupy kameralne, zajęcia ciekawe. Zresztą polecam pocztytać na stronie o leczeniu w takiej klinice.
29.06.2017 10:56 #Dominika
Wsparcie w Koszalinie to bardzo dobry ośrodek. W cichej i spokojnej okolicy. Terapeuci mają bardzo dobre podejście. Siostra chwaliła sobie ich autorski program terapii. Próbowała wczesniej sama rzucić picie, ale zawsze kończyło się fiaskiem. A we Wsparciu dostałą dobrą motywację i trzyma się już od kilku miesięcy. Widzę same zmiany na plus u niej.
03.10.2017 21:46 #Danad
Proponuję zgłosic się z bliską osobą do kolektywu Psychologgia na ulicy Chmielnej i do Pana Krzysztofa Zalewskiego celem omówienia mozliwosci ewentualnego leczenia.
27.10.2017 12:36 #opla
Zdecydowanie Ośrodek Koninki w Porębie Wielkiej. Nigdy nie zapomnę o pomocy jaką tam otrzymałam. Mój koszmar związany z uzależnieniem się skończył i to jest dla mnie najważniejsze.
27.10.2017 13:29 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,. ,, ,,
24.01.2018 12:48 #juiwanna194
Zobacz na http://osrodek-leczenia-uzaleznien.pl. Ośrodek oferuje wiele terapii do walki z różnymi uzależniani w tym alkoholizm. Warto taką terapię rozpocząć. Pozdrawiam
18.02.2018 21:52 #Ranking Ośrodków Terapii
Również dla właścicieli ośrodków terapii proponujemy całkowicie bezpłatne dodanie Państwa ośrodka do naszej bazy. Nie wymaga to od Państwa żadnych czynności, ponieważ to nasz wykwalifikowany zespół pracowników zajmie się wszystkim od stworzenia unikatowego opisu Państwa ośrodka, poprzez zamieszczenie zdjęć prezentujących obiekt a kończąc na dodaniu pełnych danych teleadresowych. Dodamy raz jeszcze, dodanie ośrodka do naszego rankingu jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów.
https://osrodkiterapii.pl/
19.02.2018 13:32 #to syf jest
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
29.04.2018 20:43 #Martinnn
Mi wiele dała terapia uzależnień Warszawa więc mogę polecić z własnego doświadczenia.
21.06.2018 15:38 #Sylwiascda231241
Studia, dwie prace, samotność - to wszystko nadwyrężyło moją psychikę. Zaczęłam pić. Piłam codziennie. Miałam pieniądze, więc nie było to ciułanie ostatniego grosza na piwo, ale drogie alkohole, eleganckie knajpy. Wszystko w atmosferze przepychu, sukcesu. W końcu ojciec powiedział mi, że moje zachowanie na niektórych imprezach nie przystoi dorosłej kobiecie. Zapisałam się na terapię - https://www.psychologgia-plus.pl/. Polecam wszystkim ten ośrodek. Pomogli mi - pomogą każdemu.
22.06.2018 13:57 #syf reklamaa
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
25.06.2018 14:39 #bana
Ja byłam w ośrodku Nowe Życie w Wapnicy. To była moja ostatnia deska ratunku i jak się okazało, pomogli mi tam. Bardzo dobrze, bo nie wiem jak dalej potoczyłoby się moje życie...
05.07.2018 10:40 #Ada
Ośrodek Tratwa w Wiśle, wprawdzie prywatny i za terapie trzeba zapłacić ale oferują terapie stacjonarną najdłuższą kilkutygodniową , jak patrzyłam na inne ośrodki to mają krótsze, jest opieka lekarzy i terapeutów, daja L4 nawet na okres leczenia. Mój brat tam by i na razie jest z nim dobrze, był lekomanem :/
05.07.2018 12:24 #syyfiasta rekklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
06.07.2018 12:52 #adabb
Jeden z najbardziej dyskretnych ośrodków leczenia uzależnień to Want w Kaszubskim Parku Krajobrazowym. Można się zupełnie odciąć i nikt nie będzie wiedział, gdzie jesteś. Myślę, że spora przewaga ośrodka to konsultacje lekarskie, żeby odbudować organizm. Sama psychoterapia dla alkoholików to niestety za mało. Trzeba jeszcze pracować nad równowagą ciała. Tam jest taka możliwość.
06.07.2018 12:53 #syyfiasta rekklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE..
09.07.2018 13:32 #Aneta Wilk
Wiele osób wstawia linki do stron. Jest to normalne. Tak działa internet, jego podstawą jest link.
10.07.2018 19:11 Paulossek
Zerknij na ranking https://ranking.abczdrowie.pl/ Może uda się znaleźć jakiegoś odpowiedniego fachowca blisko Ciebie
11.07.2018 09:05 #syfffiasta reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..
25.07.2018 10:10 #Ultra3322
Ja postanowiłem wybrać się jednak z dala od Stolicy. Po przeczytaniu paru opinii i poleceń wybrałem Ośrodek Terapii Uzależnień Arka w Wiśle. Przez 2 tygodnie zmieniłem się i od tego momentu nie pije.. a piłem 7 lat.. Polecam to miejsce!
25.07.2018 10:15 #syyf reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ??
01.08.2018 13:39 #warsiawiok
Myślę, że tutaj warto spróbować ale jak uzależniony nie ma chęci zerwania z nałogiem, to nie ma skutecznego leku :/
21.08.2018 14:44 #alkoholizm leczenie
Jaki ośrodek leczenia uzależnień ? Ośrodków jest wiele, ale najlepiej jest wybrać ośrodek terapii uzależnień , który jest ośrodkiem również stażowym , czyli takim , który szkoli przyszłych terapeutów. To oznacza , że dany ośrodek odwykowy jest z prawdziwej czołówki.
21.08.2018 22:40 #hela
dla mojego brata skuteczna okazała się terapia w Wiśle w ośrodku Tratwa, tam mu w końcu pomogli i już od ponad pół roku jest trzeźwy...mam nadzieję tak już zostanie, bo zniszczył go nałóg strasznie.
Ośrodek prywatny, ale warunki mają w nim bardzo dobre, ceny normalne, ale warto bo są tu b.dobrzy terapeuci, wielu juz pomogli
27.08.2018 07:35 #Paweł123
Dla mnie dobrą i sprawdzoną kliniką jest poradnia psychomedic z Warszawy. Mają tam duży wybór lekarzy, zarówno psychiatrów, neurologów jak i psychologów. Na wizytę można umówić się telefonicznie 22 253 88 88. Myślę, że warto tam spróbować się leczyć. Pomogą też skierować do ośrodka leczenia uzależnień.
02.09.2018 22:00 #Aniłek
Moja mama chodziła na spotkania z terapeutą w centrum Warszawy, zależy jak bardzo zaawansowany jest problem z alkoholem. Mama sama powiedziała, że jest świadoma, że jest coś nie tak i że potrzebuje pomocy. Sama się do tego przyznała, sama chciała coś zmienić, więc uważam, że warto wspierać taką osobę, być przy niej, a to jest dużo łatwiejsze, kiedy jesteśmy w jednym mieście, niż gdy znajduje się w jakimś ośrodku nie wiadomo gdzie. Znalazłyśmy Psychologgię trzeba przyznać głównie dzięki licznym opiniom w sieci i teraz też mogę dodać swoją. Mama nie pije. Jest z tym szczęśliwsza i zawdzięcza to własnie terapii grupowej w Psychologgi. Podrzucam link do ich witryny i życzę powodzenia w walce z nałogiem https://www.psychologgia-plus.pl
19.09.2018 11:36 #Paw
Polecam osrodek na Sycylii, terapeuci bardzo doswiadczeni, caly rok piekna pogoda. Terapiasycylia.pl
20.09.2018 05:00 malamii
Najlepiej decydować się na takie ośrodki, które mają dobre opinie na przykład od znajomych. Wtedy dana osoba ma pewność, że nie wyśle kogoś z najbliższego otoczenia do miejsca, gdzie nikt mu nie pomoże
24.09.2018 19:18 #kazek
W Tratwie w Wiśle mają na prawde bardzo dobrych terapeutów, skuteczni sa w leczeniu uzależnień. Nam poleciła go znajoma rodziny której synowi pomogli wyjsc z narkotyków, mój tata pił od lat...już jest ponad poł roku po terapii i nie sięgnął po picie nadal. Jesteśmy dobrej myśli https://leczenieuzaleznien.com/
17.10.2018 10:01 annax990
Sprawdź Ośrodek Terapii Uzależnień "Arka" w Wiśle.
Skuteczna i sprawdzone terapia.
http://www.alkoholizm-terapia.pl/
23.10.2018 09:20 kupidyn
Ja mogę zaproponować Ośrodek Oaza. Można tam liczyć na fachową pomoc w wyjściu z alkoholizmu. Również udzielą tam wsparcia w temacie uzależnienia od leków czy hazardu.
14.11.2018 08:37 elabarbara
Z alkoholizmem mierzę się od lat w mojej rodzinie. Brat już nie pije, ale alkoholikiem się jest przez całe życie. Terapia dla alkoholików to czasem konieczność, ale trzeba w końcu po nią sięgnąć. Z mojego punktu widzenia mogę powiedzieć, że dobre ośrodki są na stronie Ranking ośrodków terapii Brat leczył się miesiąc, a my jako rodzina uczestniczymy do dziś w spotkaniach
27.11.2018 14:41 #MarcinKowalGniezno
Dzień Dobry,

Jeśli chodzi o sprawdzony Ośrodek uzależnień alkoholowych to polecam Terapia Manawa terapiamanawa.pl bardzo pomogli mi z moim 10 letnim uzależnienia od alkoholu

Pozdrawiam,
Marcin
28.11.2018 15:49 #CarycaKatarzyna
Bardzo dobry jest Ośrodek Tratwa w Wiśle, spokojna atmosfera, warunki jak w domu, skuteczna terapia. Dopiero oni bylio zdolni pomóc mojemu mezowi jak sięgnoł dna...może dlatego, że tu terapeutami też sa osoby którym udało się pokonac nałóg. Na szczęście to już za nami, dziś mogę ich polecić, bo sa wspaniali. Dokonali niemożliwego
25.12.2018 00:00 #Sono Med
Zachęcamy do kontaku z Sono Med. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu alkoholizmu i narkomanii. Nasza oferta na leczenie alkoholizmu Specjalizujemy się w leczeniu farmakologicznym. Posiadamy placówki w Wyszkowie i Warszawie, dojeżdżamy do pacjentów.
14.01.2019 17:07 #m_ch
To świetnie, że zdajesz sobie sprawę z tego, że masz problem i chcesz zdecydować się na terapię. Nie ma sensu uporać się z problemem samodzielnie, gdyż prawdopodobieństwo, że sobie z nim poradzisz jest stosunkowo niskie. Jeśli ja miałbym polecić Ci jakiś ośrodek, bez wątpienia byłby nim: http://terapie.net.pl/porady.html
17.01.2019 09:23 #Karol_Janas
Wybór ośrodka terapii nie jest łatwy... W końcu jest ich coraz więcej. Ja wybierając miejsce, w którym mój brat pozbędzie się uzależnienia, postawiłem na rekomendacje innych, opinie. Przyznam, że odbijaliśmy się od kilku miejsc i nic... Grzesiek nie chciał współpracować, nie mógł z nikim nawiązać kontaktu. Ostatnim naszym wyborem był Ośrodek Terapii Nefo. I tam stał się cud... Mój brat sam dobrowolnie polubił te miejsce, na początku za klimat, za otoczenie, za spokój a przede wszystkim za terapeutów, którzy od samego początku otoczyli go ciepłem i zrozumieniem. Zaufał im i teraz dzięki temu jest już wolny od swojego uzależnienia. Nie wiem co więcej mogę dodać, naprawdę polecam te miejsce dla osób szukających pomocy...
25.01.2019 15:02 #Bart99
Hej! Mieliśmy z moim ojcem ostre przeboje alkoholowe poza tym jesteśmy na swieżo z tym wszystkim. Szukaliśmy dla niego dobrego miejsca w Polsce ale w końcu trafilismy na dobre info o ranczo Salemi na Sycylii u P. Durakiewicza. Jeśli moge polecić prywatny ośrodek to właśnie tam. Ojciec w końcu wraca na dobre tory i za miesiąc wraca tam znowu. Pozdrawiam rodziny alkoholików, nie dajcie sie!
29.01.2019 09:37 #adamkk
Dobrze rozpisany plan wychodzenia z alkoholizmu masz na uzaleznienia-terapia.pl/program-terapii. Zobaczysz konkretnie, na co musisz się przygotować i gdzie będzie mniej więcej najtrudniej. Ogólnie nieźli terapeuci, bo sami wyszli z uzależnienia, więc tylko od takich jest szansa przenieść pozytywne nawyki.
30.01.2019 10:15 #Grzesiek
Ja od siebie mogę dodać i szczerze polecić Ośrodek Terapii Uzależnień Lewin. To naprawdę wspaniałe miejsce odmieniające ludzkie życie... Jeszcze kilka miesięcy temu byłem alkoholikiem i nie potrafiłem spędzić dnia bez napicia się... Dzisiaj alkohol stał się moim wrogiem i po prostu wiem, że już do tego nie wrócę. Dziękuję Ośrodkowi Lewin, że dzięki skutecznej terapii, rozmowie odnalazłem w sobie siły, aby przezwyciężyć ten nałóg. Polecam.
19.02.2019 21:58 #ludek
Sam byłem w ośrodku Tratwa w Wiśle , to moja 3 terapia antyalkoholowa i dopiero tutaj uzyskałem prawdziwe wsparcie i pomoc. Chciałbym z całego serca podziękować terapeutom Eli, Ryśkowi...to ludzie z sercem, pracują z zaangażowaniem , pasja, pomagają...niosą serce tu gdzie nie widać nadziei
24.02.2019 18:55 #dorka
W Nowym Modlinie jest idealny ośrodek leczenia uzależnień Medox . Leczą tam między innymi również depresję. Moja znajoma była tam na leczeniu i postawili ją na nogi. Bardzo dobrzy lekarze tam są i maja indywidualny tok leczenia dla pacjentów.
25.02.2019 12:28 #agaw
Ja znam Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo. Stosują tam formy terapii dostosowane indywidualnie do pacjenta. Program jaki mają jest zróżnicowany i daje znakomite efekty. Po terapii utrzymują kontakt z pacjentem. Można sprawdzić www.nefo.pl
07.03.2019 11:22 #misia35
Doterapiii esperal. .Wszywałem w Warszawie na Nowowiejskiej i pomogły mi opinie z internetu. Nie byłem świadomy, że tyle osób decydowało się na taki krok. Cieszę się, że mi się udało i trzymam kciuki za innych, którzy wciąż walcza.
07.03.2019 11:22 #misiak35
Do terapiii esperal. .Wszywałem w Warszawie na Nowowiejskiej i pomogły mi opinie z internetu. Nie byłem świadomy, że tyle osób decydowało się na taki krok. Cieszę się, że mi się udało i trzymam kciuki za innych, którzy wciąż walcza.
25.03.2019 14:47 #antek88
Tylko Manawa w Poznaniu.. świetni terapeuci tam pracują, którzy naprawdę działają cuda jeśli chodzi o leczenie uzależnień
28.03.2019 09:06 #Grzegorz
Pięć lat temu mnie samego dotyczył problem uzależnienia. Wtedy rodzina pomogła mi znaleźć odpowiedni ośrodek, który wyciągnie mnie z tego i teraz mogę powiedzieć, że udało się... Od tamtego czasu nie pije. A to wszystko za sprawą Ośrodka Terapii Lewin. Jestem im ogromnie wdzięczny, bo nie mieli ze mną łatwo, a jednak udało się. Cały zespół jest wspaniały, nie mogę powiedzieć złego słowa. Otrzymałem tam dużo wsparcia, dobrego słowa, fachową pomoc, profesjonalną terapię. A co dla mnie najważniejsze poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi, z naprawdę ciężkimi przeżyciami, którzy przez swoje nałogi zmarnowali sobie życie. Dopiero wtedy się obudziłem i zrozumiałem, co ja takiego wyprawiałem. Obiecałem sobie, że już nigdy nie zamoczę ust w alkoholu... Nigdy.
28.03.2019 10:03 #Maciej
Pięć lat temu mnie samego dotyczył problem uzależnienia. Wtedy rodzina pomogła mi znaleźć odpowiedni ośrodek, który wyciągnie mnie z tego i teraz mogę powiedzieć, że udało się... Od tamtego czasu nie pije. A to wszystko za sprawą Ośrodka Terapii Nefo. Jestem im ogromnie wdzięczny, bo nie mieli ze mną łatwo, a jednak udało się. Cały zespół jest wspaniały, nie mogę powiedzieć złego słowa. Otrzymałem tam dużo wsparcia, dobrego słowa, fachową pomoc, profesjonalną terapię. A co dla mnie najważniejsze poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi, z naprawdę ciężkimi przeżyciami, którzy przez swoje nałogi zmarnowali sobie życie. Dopiero wtedy się obudziłem i zrozumiałem, co ja takiego wyprawiałem. Obiecałem sobie, że już nigdy nie zamoczę ust w alkoholu... Nigdy.
03.04.2019 13:19 #Anonimowy
Dobry ośrodek leczenia uzależnień znajduje się niedaleko Elbląga. Polecam Prywatny ośrodek leczenia uzależnień.
06.04.2019 23:36 #ewila
Może niekoniecznie ośrodek tak od razu. Są też inne sposoby. Podobne działanie do alkoholu ma kava kava . Tutaj https://kavasklep.com/kava_kava można dowiedzieć się więcej na temat jej działania. Jest legalna i działa odprężająco. Można się zrelaksować. Nie uzależnia i nie ma po niej kaca. Pomaga w takich właśnie sytuacjach.
10.04.2019 11:52 #AndrzejKłos
Najlepiej wybrać skuteczny ośrodek, taki w którym pacjenci naprawdę wychodzą z uzależnienia. Ja po przewertowaniu internetu i opinii zdecydowałem się, że naprawdę chce pozbyć się tego okropnego nałogu i rozpocząłem leczenie w Ośrodku Terapii Reza. Pobyt tam zmienił moje myślenie całkowicie. Stałem się innym człowiekiem i za to chcę z całego serca podziękować terapeutom, mojej rodzinie dzięki której znalazłem się w ośrodku i ludziom, którym tam poznałem.
15.04.2019 15:17 #Kamill
Trafiłem w totalnie absurdalnym stanie do uzaleznienia-terapia.pl. Detoks chyba najtrudniejszy, a później kwestia opanowania psychiki. Kaszuby mi pomogły przyznam szczerze. Miałem wygodne zakwaterowanie, wziąłem w pracy długi urlop zdrowotny. Terapia odwykowa całkowicie anonimowa. Nikt tam nikogo nie szpieguje i nie dopytuje. Bardzo smaczne wyżywienie dodatkowo, sporo atrakcji, jest klimat dochodzenia do zdrowia, taki prawdziwy.
26.04.2019 01:55 #Rameza
My przejechaliśmy kawałek, bo polecono nam Terapie tu i Teraz, z Krakowa. Teraz, po czasie już wiem dlaczego, pracują tam naprawdę świetni ludzie, którzy wiedzą, jak pomóc osobie uzależnionej.
09.05.2019 22:59 #kokuz
Najlepszy prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Warszawie to ośrodek Olcha. Mieliśmy kiedyś w rodzinie problem i ten ośrodek nam pomógł.
13.05.2019 10:19 #Emil_Więcek
Najskuteczniejszym sposobem bez wątpienia jest terapia w ośrodku stacjonarnym. Wiem co mówię, bo mój bratanek odbył właśnie takie leczenie w Ośrodku Terapii Uzależnień Nefo. Po powrocie to zupełnie inny człowiek... Czysty, z planem na przyszłość. Poznał w ośrodku wielu wspaniałych ludzi, przede wszystkim niezastąpionych terapeutów, dla których los drugiego człowieka jest na pierwszym miejscu. Bez wahania polecam każdemu borykającemu się z nałogiem.
16.05.2019 09:11 #kaska94
Świetnie działa leczenie uzależnień warszawa, dzięki nie konwencjonalnej metodzie hipnoterapii walka z własnymi problemami jest łatwiejsza ;)
27.05.2019 19:44 #elizka554
#Paweł123 napisał(a) 27.08.2018 07:35

Dla mnie dobrą i sprawdzoną kliniką jest poradnia psychomedic z Warszawy. Mają tam duży wybór lekarzy, zarówno psychiatrów, neurologów jak i psychologów. Na wizytę można umówić się telefonicznie 22 253 88 88. Myślę, że warto tam spróbować się leczyć. Pomogą też skierować do ośrodka leczenia uzależnień.
To prawda, w tym miejscu zawsze można otrzymać pomoc. Służą wsparciem i fachową radą. Personel jest miły, uśmiechnięty i wie, jak rozmawiać z pacjentem. Ja wspomnę jeszcze o tym, że można się do nich umawiać na wizyty w weekendy - to spory plus.
17.06.2019 13:29 #BogdanTrojanowski
Jeżeli od początku ma się wsparcie i wie, że komuś zależy to da radę przezwyciężyć ten nałóg. Mi udało się z pomocą Ośrodka Terapii Wiosenna. Spędziłem tam 40 dni i z ręką na sercu przyznaję, że wyszedłem zupełnie odmieniony. Terapia robi swoje, ale terapeuci i ludzie, których się tam poznaje dają takiego kopa i siłę, że jest to nie do opisania. Naprawdę warto... każdy uzależniony powinien przejść przez taką terapię.
17.06.2019 17:44 #macko
jest dobry osrodek na sycylii ranczo salemi. wywiad z gosciem ktory zalozyl osrodek
https://youtu.be/-6fYI1ItHok
21.06.2019 11:00 #MarekJanosz
Trzeba namówić osobę uzależnioną, aby zechciała podjąć się leczenia w ośrodku. Mnie namówiła moja rodzina i znalazłem w sobie siłę, aby rozpocząć leczenie w Stacjonarnym Ośrodku Leczenia Uzależnień w Bielsku-Białej. Nie spodziewałem się, że poznam tam tak wspaniałych ludzi. Terapeuci dali mi ogromne wsparcie i pomoc oraz wiele rad jak radzić sobie z nałogiem.. Dzięki nim rozpoczełem nowe życie. Wystarczy chcieć...
20.07.2019 16:41 #uzal
Tutaj przyjmuje niezły gość - terapeuta Wie n czym to wszystko polega i pomaga a nie teoretyzuje jak w wielu innych miejscach.terapeuta uzależnień w Warszawie Zajmuje się wselkimi uzależnieniami kompleksowo w Wawie.
28.07.2019 21:45 #elii
Co prawda drugi kraniec kraju ale polecam ośrodek w Wiśle - Tratwa. Są tu wspaniali terapeuci, pomogli mojemu bratu wyjśc z nałogu
30.07.2019 00:09 #Baterie
W Krakowie godnym polecenia miejscem będą Terapie Tu i Teraz - wiem, że mają fantastyczne podejście do osób uzależnionym, dzięki nim można stanąć na własnych nogach. Warto próbować, żeby zacząć życie od nowa.
01.08.2019 23:11 #weronika8888
Witam,
szukam osób, które uczestniczyły lub uczestniczą w terapii uzależnienia od alkoholu i były by tak miłe i wypełniły dla mnie ankietę do pracy magisterskiej.
Ankieta jest ANONIMOWA a jej wypełnienie trwa maksymalnie 5 minut. Pytania nie są przykre, raczej wesołe. Dane z ankiety będą wykorzystywane tylko w celach naukowych a liczę, że mogą przydać się w poszerzeniu wiedzy na temat walki z uzależnieniem.
Link do ankiety:
ankieta
Bardzo dziękuję za pomoc!
01.08.2019 23:12 #weronika8888
Ten link działa:

https://forms.gle/qa4uybFrvBCW2q5UA
12.08.2019 13:54 #xxx
Mój brat był w Ośrodku Manawa. Szczerze polecam.. Świetni terapeuci
14.08.2019 13:31 #mitka81
a czy ktoś miał styczność z www.wroclaw-psychoterapia.com.pl? zna ktoś?
23.08.2019 12:47 #Barnaba
Bardzo dobre opinie ma leczenie odwykowe w tym kra...im ośrodku. Słyszeliście może o tej placówce?
26.08.2019 18:51 #konieczna
Bardzo dobry jest osrodek Tratwa z Wisły, pomogli tu mojemu mezowi wyjść z nałogu alkoholizmu . Dobrzy terapeuci to podstawa, a tutaj takich zdecydowanie znalazł https://leczenieuzaleznien.com
09.09.2019 19:22 #wiewióra
Polecam Górski Ośrodek Psychoterapii Uzależnień "Dezyderata"
Szczerze polecam, świetni terapeuci z dużym doświadczeniem, dobre jedzenie, piękne okolice i widoki, cisza, spokój, naprawdę można tam znaleźć pomoc
09.09.2019 19:23 #wiewióra
www.dezyderata.com
10.09.2019 15:00 #Karzeł
Wszyscy tylko o sobie. Powinien być zakaz promowania swoich ośrodków. Co za rzetelne dane gdy sama Wiosenna wypisała na tym forum 12 opinii o sobie. Nasze są ośrodki które są pod nadzorem i mają status podmiotu leczniczego. Wówczas i jest właściwa terapia, żywienie pod Sanepidem.
10.09.2019 16:40 #Katia
Polecam ośrodek OLCHA. POMOCNY,WSPANIALY,ZACISZNY. ULECZYL MNIE Z BOLU ALKOCHOLOWEGO.BYLAM W ODNOWIE TRAGEDIA.TERAPEUTKA UBRANA JAK ........NIE BYLA ŻADNĄ PRAWDĄ.TAK CZUŁAM.TYLKO JEJ MĄŻ BYŁ PRAWDZIWY.WIEKSZOSC PO WYJSCIU PIJE JA TEŻ.NIE POLECAM
19.09.2019 14:09 #Jan88
Zapisuj się na pełny program do Want, uzaleznienia-terapia. Nie patrz na cenę, tylko na skuteczność przede wszystkim. Pełne wsparcie dla rodziny, odżywienie organizmu, zakwaterowanie praktycznie idealne i nikt w drogę nie wchodzi. Z terapeutą miałem stały kontakt. Jak coś się działo w psychice to natychmiastowa reakcja. Do terapii wprowadzono nawet moją rodzinę. Zwolnienie lekarskie oczywiście dają i z szefem się dogadałem. Nie wiedział, o co chodzi tak naprawdę, ale wróciłem z większą motywację, znacznie większą. Od dwóch lat obecnie nie tykam alkoholu, lepiej wyglądam, lepiej się czuję, lepiej zarabiam, a koszt terapii odrobiłem dość szybko. Więc wszystko na plus. Większość ludzi, którzy tam są to naprawdę z dużymi wynikami. Nawet widziałem mocno kryzysowe przypadki wyleczone, ogarnięte. Polecam jeszcze raz i pozdrawiam przy okazji.
23.09.2019 09:17 #AnonimowyAlokoholik
Jeżeli uzależnienie od alkoholu to polecam prywatny ośrodek Leczenia uzależnieńIn Puris. Bardzo dobrzy terapeuci oraz spokojna okolica na uboczu.
27.09.2019 22:50 #Krzysztof J.
Polecam Ośrodek "Strefa Trzeźwości" w Więckowicach k/Krakowa.
Łączy w sobie profesjonalną terapię, prowadzoną przez terapeutów z dużym doświadczeniem oraz domową atmosferę, bardzo sprzyjającą budowaniu motywacji do nowego, trzeźwego życie. Mocną stroną jest też wsparcie po odbyciu terapii.
https://www.strefatrzezwosci.pl
29.09.2019 19:32 karol beck
Szkoła jakich mało znajduje się na Warszawskim Wilanowie ul. Królewicza Jakuba 69 EDISON to jest chyba najlepsza tego typu placówka w Stolicy kadra profesjonalna miejsce przyjemne nie ma problemu z parkingiem
18.10.2019 14:33 #raven
Witam polecam hostel dla osób uzależnionych od alkoholu w Połańcu. Przyjęcia do niego są po ukończonej terapii krótko terminowej hostel jest jej uzupełnieniem. Jest to hostel katolicki na NFZ. Można zobaczyć co oni oferują pod tym adresem w zakładce hostel w Połańcu. pozdrawiam
http://terapia.franciszkanie.pl/
29.10.2019 08:29 #maddzia55
Witam wszystkich forumowiczów :) Jeżeli kiedykolwiek ktoś z Was zmagałby się z problemami z nałogami to zachęcam Was do zajrzenia do ośrodek terapii uzależnień w Warszawie. Sam całkiem niedawno szukałem tam pomocy ponieważ popadłem w głęboki alkoholizm po tym jak straciłem cały majątek i żonę. Naprawdę nie warto męczyć się ze swoimi problemami samemu.

 1583/4678 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

temat zamknięty przez administratora forum
(04.11.2019 08:28)

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA