REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaki motocykl wybrać

 Maciej Mich

26.02.2017 21:57

Witam :) Chciałem zmienić motocykl ze 125 na coś mocniejszego co możecie polecić. Najlepiej od Hondy i żeby można było zobaczyć ją w Warszawie i okolicy.

# Marines2

28.02.2017 08:06

No najlepiej jakbyś sobie przetestował, wiem że w HondaPlaza mają duży salon motocyklowy to jedź w ładny weekend i działaj.

# Maniek66

28.02.2017 20:59

No HondaPlaza to podobno największy motocyklowy salon Hondy w kraju, także żal byłoby nie przetestować jeżeli chcesz akurat tą markę ;)

REKLAMA

 Arkady672

07.03.2017 16:46

Jak najbardziej możesz się do nich wybrać. Jedyne co jest pewne to to, że na pewno nie pożałujesz. Co do oferty to mają na prawdę wyjątkowe perełki lekko używane w mega stanie, ale tez nowiutkie jak teraz doszła Africa Twin.

# Karolcia898

19.03.2017 12:14

Tyle tego jest, że aż ciężko wybrać tylko jeden model. Poprzednicy mają rację oni mają duży wybór nowych Hond i też innych używanych. Musisz wybrać się na jazdę próbną i się przekonać który będzie dla Ciebie.

# VerisMaj

20.03.2017 07:42

Noo masz ciekawe poradniki na Youtubie z tego co widziałem również od Hondaplaza i też świetny salon największy w kraju motocyklowy u nich, także akurat nie masz daleko :)

REKLAMA

# karol1

06.09.2017 21:13

Tutaj https://samochodyio.pl/motocykle już zaglądaliście? Jest tam wiele ciekawych ogłoszeń. Wybór motocykli jest naprawdę spory. Z powodzeniem można tam znaleźć rozwiązanie w pełni dopasowane do swoich potrzeb.

# szmata szeptana

07.09.2017 08:25

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,,,,,

# migass

04.04.2019 16:34

Dosyć długo miałem Simsona,dobrze mi się na nim jeździło bo zawieszenie było bardzo miękkie. Wkurzało mnie że w nowych motocyklach jest ono strasznie twarde, ale w końcu miałem okazję przejechać się w serwisie w warszawie Burtonem Travelem i okazało się że ten motocykl płynie. Miękko pokonywał wszystkie studzienki na drodze. Długo się nad nim zastanawiałem ale w końcu kupiłem i to w promocji, Juz kilka wyprawa za nami, super że się pogoda robi bedzie można codziennie jeździć. Ekonomiczny jest to i nie zbankrutuje na paliwie

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break