REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaki fotelik 15-36 kg do 300 zł na isofix?

# Bodik43

15.06.2017 19:22

Szukam fotelika montowanego poprzez system isofix dziecko waży 18 kg, więc szukam takiego fotelika bezpiecznego 15-36 kg

# Duch

26.06.2017 20:55

Dużo jest fotelików, najlepiej przymierzyć do auta czy pasuje. Mogę polecić babysafe mastiff montowany właśnie na system ISOFIX z ochroną boczną oraz stalową ramą konstrukcyjną.

# Kodzio

28.06.2017 18:10

czy fotelik montowany na isofix można zamontować w samochodzie bez isofixu na same pasy?

REKLAMA

# Zochu

15.07.2017 00:57

Oczywiście, że tak. Jeśli jest isofix to montujesz isofix albo pasami samochodowymi.

# aga667

17.09.2018 09:24

Odwiedzaliście kiedyś ranking http://www.ranking-foteliki.pl/ ?Jest tu duży wybór fotelików i pełno opinii innych osób co już z nich korzystali.

# kassandra

17.09.2018 21:16

Dobry fotelik za 300 zł? Będzie chyba dosyć ciężko. Niestety dobre foteliki są dosyć drogie. Ja zapłaciłam 2000 zł, ale to w innym przedziale kilogramowym, także nie będę Ci polecać ;)

REKLAMA

# klarciak

30.10.2019 10:18

Smart kid belt mamy dla naszego starszaczka. Pas na prawde sprawdza się super, idealnie zabezpiecza dziecko podczas jazdy. wystarczy zobaczyć film z testów zderzeniowych

# dabrowiecka

30.12.2019 12:11

To urządzenie podtrzymujace Smart Kid Belt na prawde super się sprawdza, ma przecież certyfikaty poparte badaniami, dopuszczone jest na rynek, filmy z testu zderzeniowego o których wspomniałas mówią same za siebie. Też pas polecam

# elzaik

02.03.2020 22:33

Chciałam kupić Smart kid Belt i czytałam o nim dużo w sieci. Nie dawno nawet ukazały się wyniki testów dynamicznych jakim poddano ten pas i kilka fotelików. I pas ma nawet lepsze wyniki. robi wrażenie

REKLAMA

 zosia232

03.03.2020 11:03

CotoBaby są fajne propozycje :)
http://www.gptrans.com.pl/

# mira7654

20.11.2020 12:15

my mamy Recaroi jest świetny, w sklepie tosia mającałkiem sporo modeli do wyboru z isofixem

 Matisław21

29.04.2021 19:23

Przejrzyj sobie najaktualniejsze rankingi znajdziesz tam ciekawe informacje doradzające https://jaki-fotelik-samochodowy.pl/ wybrać. Tylko pamiętaj - ważne aby był aktualny w innym przypadku nie znajdziesz tam bieżących topowych produktów.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy