REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaką markę kosmetyków naturalnych polecacie ?

# Anna25

23.02.2021 09:07

Mam już trochę dosyć tych kremów i kosmetyków dostępnych ogólnie w drogeriach i bardziej staram się przestawiać na jakieś produkty z naturalnym składem tylko tak naprawdę do tej pory jakoś żadna marka mnie nie przekonała na tyle, by przy tych kosmetykach zostać. Jeśli ktoś z Was też stawia na naturalny skład kosmetyków i może coś podpowiedzieć to chętnie skorzystam.

# wilka

28.02.2021 22:48

Dobre kosmetyki naturalne znajdziesz i w drogeriach. Polska marka Bielenda ma sporo naturalnych linii kosmetycznych także dla vegan. ja np bardzo lubie te z serii Eco nature, znakomite są

# Paulina85

02.03.2021 13:26

Jestem obecnie po okresie testowania kosmetyków od naszej krajowej firmy Naturikke (www.naturikke.pl) i mogę CI polecić jeśli masz delikatną cerę. Kosmetyki są faktycznie bardzo dobrze wykonane, formuła jest starannie przygotowana, kremy się dobrze rozprowadzają a poza tym mam takie wrażenie, że produkty też są bardzo dobrze zrobione jeśli chodzi o samo dobranie składu.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break