REKLAMA

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

Jak pomóc kumplowi znaleźć dziewczynę...

 blazejTR

28.01.2017 18:54

Jesteście już chyba moją ostatnią deską ratunku. Mój najlepszy kumpel jakoś do tej pory nie może znaleźć swojej drugiej połówki i chciałem mu trochę pomóc. Uprzedzę pytania - nie jest jakiś niewyjściowy, czy dziwny. Po prostu sporo pracuje i po powrocie z pracy raczej nie ma już siły na włóczenie się po klubach. Wiem, że korzystał z portali randkowych, ale panie, z którymi się spotykał, raczej nie spełniały jego oczekiwań. Macie może jakieś pomysły, jak mu pomóc, dokąd go wyciągnąć, żeby mógł poznać miłość swojego życia?

 kasinek

01.02.2017 12:45

Na portalach randkowych zawsze tak jest, że jak przychodzi do spotkania na żywo, to jest klapa i rozczarowanie. A wiesz jaki jest sposób, żeby tego uniknąć? Szybkie randki, czyli speed dating. Nie żartuję. Mam znajomą, która w ten sposób poznała swojego męża. Ja kiedyś dla zabawy też poszłam na taką randkę i byłam pozytywnie zaskoczona, ile ciekawych ludzi tam się pojawia. Nie trzeba od razu zakładać, że poznajemy tam naszą drugą połówkę. Ja poznałam kilku znajomych. Najbliższe szybkie randki organizowane przez http://speed-dates.pl/ w Warszawie już w tę niedzielę i w Walentynki.

# Mariusz

07.02.2017 21:21

Z portali randkowych korzysta wiele osób, moim zdaniem w sieci również można znaleźć miłość, ale wiadomo, że trzeba być ostrożnym. Czasami najprostsze pomysły są najlepsze - można na przykład zagadać do nieznajomej dziewczyny na ulicy, jeżeli nam się podoba. Na kanale Adama z Uwodzenie UK można znaleźć sporo porad dotyczących relacji damsko-męskich - youtube.com/watch?v=PvZZ_nVXVSI.

# Verek21

27.02.2018 11:11

Jak chcecie sobie pogadać z jakimiś ciekawymi dziewczynami i faktycznie sobie trochę poszaleć, to lepiej zajrzeć na tolka.pl - zdecydowanie lepiej na tym wyjdziecie ;)

# Karolla26

27.10.2020 23:46

jeśli chodzi o randki typu speed dating polecam w szczególności https://miastorandek.pl/ gdzie można znaleźć drugą połówkę na szybką randkę. Ja mam na imię Karolina lat 26 i chętnie poznam mężczyznę w wieku 30-35 lat z Warszawy na szybką randke. Mój nick z portalu to karolla26 Pozdrawiam

# Wadzkim

05.05.2022 15:54

Sprawdź lepiej, na jakich stronach zakłada konta. Niektóre portale randkowe to tylko oszustwo. Sprawdziłem recenzje i okazało się, że ja też dałem się naciąć i pisałem z fejkowymi kontami. Zobacz portalerandkowe.com.pl i sprawdź koniecznie ich recenzje
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA