REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

jak najłatwiej nauczyć się języka?

# Gruszka

28.02.2017 18:27

Hej, słyszałam wielokrotnie że najłatwiej będzie mi się angielskiego nauczyć jak wyjadę. Ale pracę mam dobrą, za chlebem nie pojadę. NI ejeżdżę też w ciemno na wakację tylko na organizowane, na takich się nic nie nauczę. A nie mam prywatnie do kogo pojechac, żeby odwiedzić czy coś :/ może jakaś alternatywa?

# SaraWawer

01.03.2017 12:54

Nie szukaj alternatyw tylko i tak tam pojedź, na organizowane ale kursy wakacyjne. Skrivanek ma coś takiego w ofercie, najlepszy czas, żeby się za tym rozejrzeć. Jest to cała nauka skonstruowana tak, by przyswoić jak najwięcej, byłam osobiście i uważam, że lepszej decyzji podjąć nie mogłam. Nic tak nie nauczy jak głęboka woda ;) ale atmosfera przednia, to dla mnie liczyło się najbardziej, mili i życzliwi ludzie :)

# Joasia

06.03.2017 16:50

Fajnie jest też ćwiczyć jezyk czytając czasopisma, ksiażki dla dzieci na poczatek po angielsku właśnie czy w innym obcym jezyku. Zapamietujesz wtedy, tłumaczysz na bieżaco słowa wiec jednocześnie poszerzasz zasób słownictwa...sporo ksiązeczek znajdziesz na www.smyk.com/ksiazki-muzyka-film.html, to fajny sposób na naukę dodatkową, polecam:)

REKLAMA

# ula90

01.03.2021 18:09

Ja znalazłam ostatnio bardzo fajny artykuł https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-cat/art-jezyki-w-europie-poznaj-jezyk-bosniacki,12359 i lektura tego artykułu mocno zachęciła mnie do nauki tego języka. Mieliście do czynienia z bośniackim? Byłam raz w Bośni i bardzo mi się tam podobało, może warto pomyśleć o nauce i przeniesieniu się tam, albo pracy jako tłumacz.

# wiktoria63

10.03.2021 15:02

najszybciej nauczyc mozna obcego jezyka poprzez zabawe. najlepiej jesli masz dzieci zaczac juz od jak najmnodszych lat. pomocne moga sie okazac gry planszowe czy kolorowe ksiazki ze strony https://books4children.pl/ sama korzystalam i naprawde mozna przy okazji sie sporo nauczyc :D
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break