REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jak można sprawdzić.........

# belami

07.12.2004 10:32

Chciałem się dowiedzieć czy w latach 1990-2001 nie było nadużyc w związku ze sprzedażą ziem w tej gminie.
Taka sytuacja mogła zainstnieć ponieważ kto to wówczas kontrolował poza burmistrzami???
Swoją drogą smoku ma niezła furę zauważyliście???

# sala.

07.12.2004 11:52

TARG ÓWEKPodczas ostatniej sesji XXVII burmistrz przekazał informacje że w tej kadencji przeprowadzono 15 kontroli .Myślę że trzeba zapytać się naszej komisji rewizyjnej ile ona przeprowadziła kontroli i dlaczego ? Przewodniczący jak pamiętam Stefan Zawadzki . Jako mieszkaniec Białołęki nie słyszałem żeby była kontrola od Kaczyńskiego .Jest to dla mnie zrozumiałe .I dla nas także . Ptak nie wali w swoje gniazdo. Czy tu jest enklawa uczciwości ? Wątpie!!!Poczekajmy na wypowiedzi,może ktoś coś wie ?

# NN

07.12.2004 14:10

Problem naruszeń przepisów jest - powiedziałbym- wielopoziomowy i wiąże się z wydawaniem pozwoleń na budowę, co z koleji jest połączone z planami zagospodarowania przestrzeni, których korektę zatwierdzała rada niezależnej przez 8 lat gminy!
Te plany wpływały w przeważający sposób na cenę ziemi, która z taniej robiła się droga.
Skutkiem tej pazerności są m.in. osiedla przy ul. Odkrytej: na małej powierzchni - dużo mieszkań. Przypadkiem w niebezpiecznej odległości od koryta rzeki, ponieważ przesiąkanie Wisły do kanalizacji tych budynków naraża całą dzielnicę!
Brak nadzoru urbanistycznego - to znak tego okresu.
Oraz działalność JW Construction.

REKLAMA

 Michal_M

09.12.2004 16:41

Witajcie!
Czy ktoś z Was podpowie gdzie na Tarchominie jest laryngolog na umowie z Kasą Chorych?
Tylko mówcie głośno! :)))))

 Matka_Sławka_z_Gdańska

09.12.2004 19:59

Czaszka ostaniego Laryngologa przyjmujace w ramach ubezpieczalni na tym obszarze jest w Muzeum Ziemi na Skarpie. Stoi w gablocie obok miednicy samicy mamuta.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA