REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jabłka prosto od producenta? dla domu, firmy?

# Producent JABLEK

06.11.2014 20:18

Witam serdecznie,
pisze do wszystkich Państwa z zapytaniem czy były by osoby chętne na zakup raz w tygodniu jabłek od producenta, bez pośredników.Jestem producentem jabłek z województwa mazowieckiego. Jabłka do domu, do firmy, tam gdzie potrzeba. Jabłka w mniejszych opakowaniach 5 kilogramów jak i w większych po 10-13kg.
Proszę o Państwa opinię, może jakieś zamówienia:)
kucharski02@gmail.com

 Marika

14.03.2024 15:41

Też jestem zainteresowany tym pytaniem

 vladek

14.03.2024 15:55

Musisz znaleźć rolnika, który ma własne jabłka i kupić bezpośrednio od niego. W ten sposób kupuję mięso, jabłka i warzywa od rolnika we wsi. Specjalnie dla mnie karmi świnię, ja przychodzę z jabłkami, które zbieram z jego ogrodu, a gdy on zbiera plony, zbieram dla siebie ziemniaki i marchewkę, pomagam mu, a on sprzedaje mi wszystko, czego potrzebuję taniej, a on daje mi dwa lub trzy skrzynki jabłek gratis. .

REKLAMA

 Maurice34

14.03.2024 20:42

Szukając świeżych produktów, zawsze wolę udać się do rolników, którzy uprawiają je własnymi rękami. To nie jest tylko zakup, to prawdziwa współpraca korzystna dla obu stron. W rezultacie otrzymuję produkty wysokiej jakości po niższej cenie niż w sklepie, a dodatkowo kilka skrzynek jabłek w prezencie. Jest to nie tylko opłacalne, ale także stwarza poczucie zaangażowania w proces uprawy żywności, co bardzo lubię.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024