REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Darek z Odkrytej

09.11.2012 16:26

Problem dotyczy wielu ludzi, dobrze, ze radny Korowaj dostrzegł ten problem. Kibicuję! :)

# pieski

09.11.2012 22:27

Dobrze ze o tym mówimy, ludzie na wózkach mają ciężko każdego dnia... :-(

# Tridlle

13.11.2012 07:44

To teraz Panie Radny Korowaj niech Pan powie tej Pani, że dzielnica nie ma pieniędzy, bo jest kryzys i nic się nie da zrobić.
Niech Pan nie zapomni też powiedzieć, że Pan razem z innymi kolegami z PO wydał 150 tys na zmianę nazwy mostu i dzięki temu ta Pani będzie musiała poczekać kilka lat na poprawę sytuacji.
Można również przypomnieć o kosztach budowy wieży dla jerzyków i parkingów dla prywatnych aut, uchwalonych przez radnych PO.
Proszę to tej Pani przekazać. Jak nie Pan to może Redakcja się podejmie?
Stojący na środku słup to sprawa do zarządcy drogi. Istnienie takiego słupa na chodniku (o ile nie musi tam stać) jest niezgodne z przepisami.
Niestety ZDM na takowe zgłoszenia nie reaguje (w tym moje), bo ma mieszkańców w głębokim poważaniu. W ZDM siedzą przecież mianowani przez partię, więc mieszkaniec nie ma tu nic do gadania.
Czemu ZDM nie reaguje na takie zgłoszenia? Może Radny Korowaj lub Redakcja się ich zapyta?
Tak na marginesie.
Wydaje mi się, że lepszy efekt daje zrobienie czegoś niż mówienie, że się zrobi. Z artykułów gdzie "przypadkowo" występuje Pan Korowaj kompletnie nic nie wynika.
Wszyscy ubolewamy nad losem tej Pani i innych osób w podobnej sytuacji.
Zrobimy coś czy będziemy ubolewać w nieskończoność?

REKLAMA

# mieszkaniec Płud

15.11.2012 11:44

Pooszę autora o zainteresowanie się windami zainstalowanymi na wiadukcie na Płudach. Od momentu oddania do uzytku wiaduktu windy te nie funkcjonują. Starsze osoby muszą sie wspinać bardzo stromymi schodami. dala osoby w średnim wiku jaka jestem też to jest nie lada wysiłek szkoda mi patrzeć na osoby 60-70 letnie ile czasu im to zajmuje i jakim kosztem zdrowia to przypłacają. Na razie windy to tylko eksponat do oglądania i marzenia że kiedyś zostaną uruchomione.

 tarantula01

16.11.2012 17:58

Dziękuję za zgłoszenie - napisałem ponownie w tej sprawie do dyrektorów: Jana Teleckiego i Krzysztofa Pietrasa w PKP-PLK S.A.

 tarantula01

16.11.2012 17:58

Dziękuję za zgłoszenie - napisałem ponownie w tej sprawie do dyrektorów: Jana Teleckiego i Krzysztofa Pietrasa w PKP-PLK S.A.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break