REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Inteligentna Planeta

 RenataW.

30.10.2014 13:09

Zastanawiam się nad zajęciami pozalekcyjnymi dla mojej córki. Chodziła już na zajęcia z baletu, tak sobie wymarzyła, ale zapał już jej ostygł, teraz chce coś innego ;) Ciągnie ją do komputera, nowinek technicznych (ma 10 lat). Widziałam na Mokotowie billboard Inteligentnej Planety i stąd moje pytanie: czy Wasze dzieci chodzą/chodziły do nich na zajęcia? Polecacie?

# kaskaursynow

10.11.2014 17:13

mają fajnych nauczycieli, którzy umieją zainteresować dzieciaki. teraz zapisuję syna na 'mistrza matematyki', bo nauczycielka w szkole się zmieniła i Maćkowi idzie nie najlepiej :/

 aleksy

11.11.2014 20:58

idz z nią do kopernika pierw.

REKLAMA

 RenataW.

12.11.2014 13:54

aleksy, była :) Bardzo jej się tam podoba, chodzimy tam parę razy w roku. Tak czy inaczej, już ją zapisaliśmy do IP :)

# WandaM

17.11.2014 23:13

Moja córka (11 lat) chodzi tam od września. W sumie sama wypatrzyła plakaty i strasznie się tym podekscytowała :) Chodzi na zajęcia z programowania. Póki co jest zadowolona, zapał nie opadł, ale z tego co widzę to raczej już ją będzie ciągnęło w stronę ścisłych przedmiotów. Prowadzących lubi, a ja w sumie też się cieszę, że uczy się czegoś pożytecznego.

# Basia

21.11.2014 12:39

Ja się umówiłam na bezpłatną lekcję pokazową, zobaczymy czy się synowi spodoba ;)

REKLAMA

# Momo

09.12.2014 19:52

My się zapisaliśmy tam na półkolonie w czasie ferii zimowych :) Zostajemy w mieście i kombinowałam, co zrobić, żeby syn się za bardzo nie nudził i uznałam to za ciekawą opcję. Prowadzący sprawiali bardzo pozytywne wrażenie, kompetentne osoby z dobrym podejściem do dzieci.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024