REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

inne tematy

# hurra

13.02.2003 18:35

Czy w Legionowie nie ma innych tematów niż pensje prezydenta i jego rzeczniczki? Dajcie spokój, bo wieje nudą. mnie na przykład interesuje, czy prezydent (nieważne ile zarabia) zajmie się bałaganem na dworcu i wokół dworca PKP. ja wiem, że to jest w gestii PKP, ale w końcu to my - mieszkańcy Legionowa korzystamy z tej stacji i ja jako podatnik nie widziałbym żadnego przestępstwa w tym, żeby dać PKP pieniądze na porządny dworzec. Można też poszukać jakiegoś inwetora, który np zrobiłby centrum handlowe a la Warszawa-Wileńska.

# black

13.02.2003 19:42

w momencie kiedy obecny prezydent wszystkie inicjatywy, pomysły i plany rozwoju miasta kwituje śpiewką pt. "nie ma na nic pieniędzy... poprzedni zarząd zadłużył miasto... itp, itd" naprawdę ciężko cokolwiek zrobić. To przykre, że obecne władze mają w nosie inwestycje, a skupiają się na administrowaniu, ale jest takie powiedzenie "ciszej jedziesz, dalej zajedziesz". Widać pan Smogorzewski planuje osiąść w Legionowie na dłużej :(((((((

# pachol

13.02.2003 21:21

a ile dostają radni??

REKLAMA

# black

14.02.2003 12:12

Pachol... Ty chyba jako radny najlepiej powinieneś wiedzieć ile dostajesz za sesje i komisje? Mireczku "Pachol" Pachulski - nie zmieniaj tematu - to jest forum "inne tematy" - niech jedno forum zostanie merytoryczne :)

 red

14.02.2003 13:41

Black - wiem ze istniały projekty zagospodarowania i modernizacji dworca PKP. Postaram się dowiedzieć jak najszybciej co się teraz z nimi dzieje. Jak równiez z projektem szybkiej kolei, o którym całkiem niedawno była mowa w samorządach. Pozdrawiam. Rzecznik.

# buła

01.02.2014 19:22

Plany te są nadal aktualne. Od 11-tu lat nic się nie zmieniło.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA