REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

IMB najbardziej widoczna na Białołęce

# Agata

08.11.2010 16:09

Po ostatnim weekendzie muszę przyznać, że Inicjatywa Mieszkańców Białołęki najbardziej stara się w tej kampanii. Ulotki, plakaciki, ich kandydaci widoczni na każdym kroku. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze nieźle zamieszają w tych wyborach

# ciekawa

09.11.2010 06:52

a jeśli okaże się że kandydaci Inicjatywy przejdą do PO, to nie zmieni niczego na Białołęce. PO potrafi przekupywać

# sandero

09.11.2010 08:20

Być może nawet cała ta inicjatywa to pomysł PO na odebranie głosów Gospodarności, której PO obawia się bardziej niż PiS-u.

REKLAMA

# wyborca

09.11.2010 11:53

jeśli tak by było to świetny koń trojański!!!
czy ktoś może wymienić nazwiska kandydatów IMB w poszczególnych okręgach????

# wittiga

09.11.2010 14:45

Lider tego ugrupowania, Piotrek Basiński kandydował bez skutku w poprzednich wyborach z listy PiS

# Nowodowory

10.11.2010 06:53

Pokój radnych PO - puk, puk - kto tam - głodomorrra ja po was,
przerażeni radni PO - jak dobrze że to nie Gospodarność...

REKLAMA

# Adamkiewicz

11.11.2010 20:00

Jestem kandydatem IMB w pierwszym okręgu (lista nr 35 poz. 1). Powołaliśmy komitet wyborczy, przeciwstawiający się partyjnym zapędom. Propozycje dostawaliśmy już i z prawej i z lewej strony. Nikt nas nie skusił i nie zamierzamy włączać się w jakiekolwiek interesy partyjne. Naszym celem jest osiągnięcie samorządu pozapartyjnego. Mamy dość koalicji PO-SLD, a także wcześniejszej Gospodarność-SLD. Mamy wizję przyszłej nowocześniejszej Białołęki i wiemy jak tego dokonać. Żeby rozwiać Państwa wątpliwości członkowie komitetu nie zamierzają wstępować w szeregi żadnej partii. Będziemy głosować tylko za tymi uchwałami, które będą dobre dla nas, mieszkańców Białołęki. Odpowiednio dobrze zarabiamy i nie kandydujemy w celu osiągnięcia zysków z diet radnych. Jeśli Waszym zdaniem zasługujemy na Wasze zaufanie, oddajcie na nas głos.
O naszej inicjatywie więcej dowiecie się na www.imb.waw.pl

# mieszkanka

12.11.2010 18:31

otrzymałam ostatnio ulotkę IBM w skrzynce pocztowej - Piotr Banasiński lider ugrupowania związany z Białołęką całe życie, bla bla bla. Irytują go codzienne korki - mnie tam nie irytują bo jeżdżę komunikacją miejską :) Oczywiście zdaję sobie sprawę ze nie każdy ma taką możliwość, ale nie oszukujmy się: dużo wygodnickich ludzi nie wyobraza sobie jeździć komunikacją miejską, bo samochód to jednak samochód. Aczkolwiek w sprawie usprawnienia komunikacji jest tu sporo do zrobienia to fakt. Ale Panie Basiński - Pan w ogóle nie jest oryginalny w swoich spostrzeżeniach, bo każdy z nas mimo wszystko przemieszcza się samochodem i każdego z nas irytują korki - nikogo nie olśni fakt że pana też i nikt sobie nie pomyśli "o gościa irytują korki - zagłosuję na niego to coś usprawni w tej kwestii". Poza tym poczekajmy cierpliwie na most i tramwaj. Te udogodnienia zdejmą zmartwienie korków z pana barków.
Kolejna kwestia: wasz program. Nie proponujecie niczego nowego: poszerzenie Modlińskiej i przedłużenie trasy tramwajowej - te założenia i tak będą kontynuowane przez PO jezeli wygra wybory na Białołęce; utwardzenie i oświetlenie zaniedbanych dróg - no fajnie ale te postulaty i tak są realizowane; co innego rozbudowa sieci wodociągów i kanalizacji (chociaż PO jak wygra i tak będzie się zajmowała też tą kwestią). Najlepsze jest centrum rozrywkowo-usługowe mniej więcej na rogu Płochocińskiej i Modlińskiej - hmmm, nie bardzo rozumiem tę lokalizację, gdzie dokładnie to ma być? I za ile czasu? Bo póki co wszyscy obiecują multiplex (będę tu obiektywna: także PO) a jakoś nadal ono nie powstaje....; utworzenie nowych przedszkoli i szkół podstawowych- no i znowu powtórka postulatów innych kandydatów. Ja apeluję do wszystkich formacji także o PAŃSTWOWE ŻŁOBKI - jeden państwowy żłobek sprawy nie załatwia Szanowne Ciała Polityczne! ps. gratuluję krzyżówki na ulotce!

# mieszkaniec nowodworów

13.11.2010 22:23

a ja bym z chęcia dowiedział się coś więcej o kandydatach IMB - ulotki nie dostałem (mam nadzieje, że jeszcze jakąś dostanę), a na stronie nie dowiedziałem się praktycznie niczego o kandydatach (poza nazwiskami i wiekiem). Czasu na podjęcie decyzji zostało juz tydzień, a tu niewiele konkretów, a przyznam się, że mam zamiar zagłosowac na któreś z lokalnych ugrupowań, czyli IMB lub Gospodarność (o tych drugich już coś się dowiedziałem z ich strony) - na partie zagłosuję za rok
IMB - do roboty - zdążycie z informacjami na stronie do wyborów?
i tak od razu pytanko do IMB - zakładam że niestety nie zdobędziecie większości, więc z kim byście widzieli "koalicję"? bo wszystkie już zdążyliście skrytykować

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy