REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Cricto

19.10.2018 11:27

Co to znaczy "bezpłatne" ? Czy producenci tych szczepionek przekazują je za darmo i czy lekarze podający te szczepionki nie biorą wynagrodzenia?

# Grypencjusz

22.10.2018 23:35

#Cricto napisał(a) 19.10.2018 11:27
Co to znaczy "bezpłatne" ? Czy producenci tych szczepionek przekazują je za darmo i czy lekarze podający te szczepionki nie biorą wynagrodzenia?
Seniorzy w określonym wieku mają bezpłatnie, więc co ma ich więcej interesować. Zadajesz pytania jak przedstawiciel jakiegoś mafijnego koncernu farmaceutycznego.

# Cricto

23.10.2018 13:32

#Grypencjusz napisał(a) 22.10.2018 23:35

Seniorzy w określonym wieku mają bezpłatnie, więc co ma ich więcej interesować. Zadajesz pytania jak przedstawiciel jakiegoś mafijnego koncernu farmaceutycznego.

Zwracam uwagę, że nie ma nic za darmo i te szczepionki nie są za darmo. Są kupowane za pieniądze zabrane ludziom w podatkach. Jestem przeciwko okradaniu jednych po to, żeby dać innym. Inna sprawa po co to się robi - czy po to oby pomów, czy po to aby zarobić. Czytaj ze zrozumieniem. Jestem przeciwko nabijaniu kasy koncernom farmaceutycznym. Kupuj sobie co chcesz, ale za własne pieniądze.

REKLAMA

# Strzepiąka

27.10.2018 19:55

A co na to ruchy antyszczepionkowe? Dlaczego nie protestują? Dlaczego pozwalają faszerować emerytów rtęcią i komórkami zamorodwanych płodów?

# JacekP

15.11.2018 13:47

Darmowe szczepienia p-ko grypie dla seniorów to WIELKA LIPA. Dzwoniłem dzisiaj do 4 przychodni na Bemowie. Wszystkie przychodnie nie prowadzą już szczepień mimo, że akcja trwa do 5 grudnia.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA