REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

I can't believe it. Nie wierzę !!!

# Karol

17.01.2006 19:47

I can't believe it. Nie wierzę. Myślałem,że to tylko jakaś plotka, legenda lub ktoś sobie robi jaja. Uwierzyłem jak zobaczyłem,że faktycznie element napływowy stawia buty przed drzwiami na korytarzu.
------------
Któregoś razu zamówiłem pamięć do komputera. Dobrze się złożyło,że pamięć do odbioru była z ulicy Odkrytej od jednego osobnika co prowadził firmę komputerową. Dobrze bo nie musiałem jechać na drugi koniec Warszawy.
Umówiłem się z tym gościem. Pojechałem na Odkrytą. Wjechałem na strzeżone osiedle. Postawiłem samochód i poszedłem do domu tego gościa.
Zanim dotarłem do drzwi domofonu zauważyłem,że bardzo wiele samochodów na tym strzeżonym osiedlu ma niewarszawskie rejestracje.
Zadzwoniłem w końcu domofonem. Gość mi podał numer mieszkania i poszedłem do niego na górę.
Bloczek w środku wyglądał całkiem przyzwoicie. Wrażenie pozytywne.
Aż tu nagle szok !!!. Nie mogłem uwierzyć. Przed jakimiś drzwiami na korytarzu stoją buty.
Myślę sobie. Pewnie to pojedyńczy przypadek.Dalej idę więc na górę.
Wchodzę na następne piętro ,a tam znów szok. Przed jednymi drzwiami stoją znów buty. Odwracam głowę,a tam przed następnymi drzwiami buty.
Te buty stojące przed drzwiami przyjezdnych są jednak prawdą. Nie wierzyłem w to dopóki tego nie zobaczyłem.

# vir

18.01.2006 09:04

buty jak buty ale większośc wystawia śmiecie za drzwi

# Wiesław

18.01.2006 10:52

O tak! Macie rację, Karolu i Virze! Tak właśnie, niestety, jest. Buty i śmiecie za drzwiami to dla części ludzi na Tarchominie i Nowodworach normalna sprawa...

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

18.01.2006 11:47

A zapach Karolu ?
Czy idac na kwadrat do tego pasera nie czules smrodu skarpet... i rozkladajacych sie smieci ?
Bo musisz wiedziec, ze mieszkancy malych wsi i miasteczek, ktorzy zjechali do Warszawy po arbajt i spoleczny awans maja zwyczaj wystawiac przed drzwi na klatke nie tylko buty, ale rowniez stare reklamowki z resztkami odpadow pokonsumpcyjnych. Duzo tego nie ma, bo to bieda i chodza wciaz glodni, ale zawsze... Tak czynili przeciez ich dziady i ojce ! Faktem jest Karolu, ze wspolczesna architektura kredytowa szokuje forma i generalnie robi dobre wrazenie ( ...chociaz i to jest dyskusyjne ), ale juz komunisci zauwazyli w trakcie nowohuckiego eksperymentu, ze element naplywowy osadzony w takich nowych warunkach potrafi zaskoczyc ... kompletnym nieprzystosowaniem, a nawet nadinterpretacja, o czym moze kiedys, przy okazji, gdy znowu zajmiemy sie manierami chamow. Dobrze ?
Ale wrocmy do naszych spraw, czyli smieci. Wiesz o czym myslimy... to nie papierowe segregatory ze spisem adresowym wpolpracownikow Ministerstwa Bezpieczenstwa Publicznego czy innego Instytutu Narodowego, tylko skorupki po jajkach chlodniczych, nie do konca obciuckany kawalek ''kurczaka'' ( ...tak to nazwyjmy ) od ''chinczyka'', niedolizane papierki po serkach topionych, a wszystko to w jogurtowej lzie zacieku z Wloskiej Fantazji ...
A wokol muchy i mrowki, i prusaki, i waz zbozowy.
Wystajacy z muszli.

# gość*2

18.01.2006 13:46

to zbierzcie te buty i oddajcie bezdomnym. problem zniknie natychmiast. a i wy bedziecie zadowoleni. a za smieci to straz miejska powinna nakladac kary.

# clio

18.01.2006 14:07

nie wspominając o twoich majtach Mateczko_Sławusia.z przodu żółte słoneczko z tyłu pas startowy a wiszą.wiszą na balkonie i przyciągaja wzrok przechodniów i muchy.te buty i śmieci na korytarzy to pestka w porównaniu ze smrodem jaki roztacza sie na osiedlu po wywieszeniu przez ciebie bielizny po praniu.ja rozumiem ty jesteś przyzwyczajona do fetoru moczu i kału ale uszanuj odczucia innych.dziw że wogóle pierzesz-tylko dosyp czasem proszku.wiem wiem kąpiesz się też tylko wodę w wannie się zmienia wiedziałaś?

REKLAMA

 Zolte_Sloneczko_z_Przodu

19.01.2006 08:59

Artur, to wspaniala kopalnia nowych nikow... Mama bedzie korzystac

 Pas_Startowy_z_Tylu

19.01.2006 09:01

I jeszcze ten...

# Grzesiek

19.01.2006 10:03

Kurde z tymi napływowymi to normalna kicha. Wprowadzili się jacyś do mego bloku. No i zaczęło się wystawianie butów i worków ze śmieciami na korytarz przed drzwi.
Jak kiedyś się wkurze to powiem tym burakom co o nich myślę ,albo im te śmieci z worka wysypie ,a buty dam na pożarcie bezdomnym.

REKLAMA

# clio

19.01.2006 10:50

mamusia nie wpadnie swoim maciupkim rozumkiem że korzysta z tego kompa parę osób. powodzenia na płaszczyżnie osobistej.

# clio

19.01.2006 11:23

Matka ty też jesteś przebiegła -jak Krzysiu Katner . tyle tych nicków obłęd tak się kamuflujesz -jajms blond.

# mip

20.01.2006 00:49

Grzesiu, po prostu zacznij im pod drzwi dostawiac swoje śmieci..

REKLAMA

# brukselka

20.01.2006 09:31

Ale Wam współczuję! Nie macie innych problemów? Jedźcie na Bródno, Targówek czy Żoliborz - tam też są buty na korytarzach. I to WARSZAWIAKÓW!!! :-)

# Mirek3

20.01.2006 12:32

To wyrzucaj po cichu te buciory za okno hehehe. Przejdzie wieśniakom ochota ....

# clio

20.01.2006 13:24

Najwięksi śmierdziele i brudasy mieszkają w dzielnicach zamieszkanych przez wielopokoleniowych warszawiaków.Wystarczy się przejechać obojętnie jakim autobusem w obojętnie jakiej dzielnicy .Każda bez wyjątku jest śmierdząca.A buty i śmieci na klatkach to pikuś w porównaniu z tym co można spotkać pod drzwiami autochtonów.

REKLAMA

# Grzesiek

20.01.2006 14:32

A ja słyszałem ,że clio to największy śmierdziel w Warszawie. Leczy swoje kompleksy pisząc na tym forum takie bzdety. Śmierć śmierdzielom. Clio idź się umyj !!!!! Clio idź do psychiatry !!!!

# clio

20.01.2006 14:58

prawda boli co grzesiu?

# Marian

20.01.2006 16:05

A ilu z WAS, krytykujących "zagraniczne" zachowania przybyła z daleka ???? Wyjrzyjcie za drzwi swoje.

REKLAMA

# clio

21.01.2006 14:26

w swoim domu tabuna karaluchów przebiegających przez chleb pieczołowicie posmarowany metką nie widzi,smrodku niezmienianej wody w wannie,naczyń które tak intensywnie kwitną że Polfa Tarchomin może pozazdrościć i tego podkoszulka którego antyczną świeżość maskuje co rano Old Spicem.ale obcy to już inna sprawa -ja ich nauczę porządku!!!ja rodowity.cóż że trochę śmierdzę w autobusie ale to szlachetny smrodek-WARSZAWSKI.wara wam od niego buraki.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024