REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

holowanko samochodów z ul. Toplowej

# gosc

22.11.2004 22:10

Jak wiadomo, dostaliśmy potężny oręż do walki z parkującymi wzdłuz Topolowej.
Wystarczy zadzwonić na policję i powiadomić, że znajdują się tam samochody zaparkowane w sposób zmuszający inne samochody do środkiem drogi (stwarzanie niebezpieczeństwa katastrofy drogowej).
Jest to podstawa do odholowania samochodu na płatny parking (koszt ok. 400zł plus ew. mandat).
Niestety straży miejskiej znudziło się mandatowanie, pewnie znowu się dali komuś skorumpować i odpuścili.

# Rysio.Ochucki

23.11.2004 01:51

A dzwoniłeś do straży czy na 112??? A poza tym czy w ogóle dzwoniłeś???

# gosc

23.11.2004 21:43

Na razie nie, ale jak mnie kiedyś krew zaleje, to to w końcu zrobię. Jadąc od Odkrytej muszę jechać środkiem drogi, aby nie porysować tych zaparkowanych s****synów. A tam jest bodajże podówjna linia ciągła!

REKLAMA

# Jurgen Stroop

24.11.2004 08:10

....i pomyśleć, że kilka lat temu pasły się tam krowy.

# niebieski lanos

24.11.2004 11:08

ja będę stawiał tam swojego lanosa bo nie ma innego miejsca gdzie mógłbym to zrobić, ewentualne mandaty polecą do kosza na śmieci a jak mi wywiozą samochód to poruszę znajomości i jakoś spróbuję się wywinąć, na szczęście mam się do kogo zwrócić

# eo

24.11.2004 13:17

mam nadziej że znajomości nie pomogą może wreszcie ludzie zaczną zachowywać się jak "ludzie" i parkować na parkingach

REKLAMA

# gosc

24.11.2004 16:39

@niebieski lanos-ie, masz prawo w nosie. Ale to nic.
Ważniejsze jest to, że przez Twoją głupotę może ktoś kiedyś zginąć, bo odsuwając się od Twojego lanosa najedzie na środek drogi i zderzy się czołowo z kimś jadącym w przeciwnym kierunku.
PS. Wiesz, że parking można w okolicy wynająć "po kosztach" (sam widziałem ogłoszenia)?

# bobo

24.11.2004 19:26

gościu , zamiast prawić tutaj kazania, to przy najbliższej sytuacji BIERZ ZA TEL I DZWON PO STRAŻ MIEJSKĄ!!!

# gosc

24.11.2004 20:57

bobo, a żebys wiedział, ze tak zrobię.

REKLAMA

# karol.j

27.11.2004 13:51

Wystarczy jak kilka osób zacznie wydzwaniać na policje z osiedla naprzeciwko czyli Akacje5, informując o niebezpiecznym wyjeździe z osiedla, o problemie miniecia się z betoniarka na topolowej itp. Napewno podziała.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA