REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# mtirala

24.06.2019 12:13

Poziom hałasu na Lewandowie, Vikingu (mój przypadek) zależy od kierunku wiatru. Mieszkam w 5 linii zabudowy od TT, w prostej linii jakieś 300m. Gdy wieje wiatr z południowego wschodu ( w tym kierunku mam do TT jakieś 600 m), mam wtedy wrażenie, że mieszkam tuż przy tej trasie. Niemiłosierny huk toczy się wtedy nad dachami budynków, odbija sie od dachów.
W każdym innym przypadku (kierunek wiatru) jest cicho. Nie znam metodologii badań poziomu hałasu od takich dróg takich jak TT - ale wydaje mi się, że powinna być inna od metodologii pomiaru hałasu zwykłej drogi miejskiej - mamy tu do czynienia z dużą przestrzenią (pole), po której wiatr może gonić falę akustyczną na dużą odlegość. Ktoś wie jak to wygląda z metodologią pomiarów?

# Mieszkancy

19.09.2023 00:38

Hałas jest od białołęckiego ośrodka sportu na Światowida 56! Nie da się w domu usiedziec!!! Trzeba postawić ekrany!!!!

# Bibiii

19.09.2023 07:52

Hałas od obwodnicy, smród z czajki, patodzielnica w pigułce!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe