REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gumoleum na przedpokój

# rke

20.09.2016 08:09

Witam, Chciałbym zapytać się Was, o jakiś rodzaj bardzo wytrzymałego gumoleum / linoleum, a może czegoś lepszego?
Nie mam za bardzo warunków do położenia paneli podłogowych, a chciałbym zrobić imitację drewna w wersji dość wytrzymałej. Co kupić, czego szukać?
Pozdrawiam

# ber38

20.09.2016 10:44

Aktualnie bardzo popularne są wykładziny pcv imitujące drewno, albo płytki. Dowiedz się jednak z jakiego materiału jest wykonana taka wykładzina.Warto jest dać trochę więcej,ale za to kupić porządną wykładzinę, która nie będzie się rysowała. My zdecydowaliśmy się na wykładzinę od firmy Wapol;
http://wykladzinywapol.pl/wykladziny/pvc
Jest w całym mieszkaniu i imituje drewno. Jest porządna, wyglada bardzo dobrze i wielu znajomych zwróciło już na nia uwagę.

# sklep

20.09.2016 13:08

Nie znasz innych sposobów na reklamę?

REKLAMA

 mezeleusz

02.02.2017 21:12

Warto sprawdzić ofertę Robin http://robin-wykladziny.pl/ Specjalizują się w wykładzinach i podłogach obiektowych. Mają wykładziny dostosowane do różnego natężenia ruchu - dywanowe i pcv.

# k55f2

24.02.2018 13:11

a czy ktokolwiek wie JAK WYGLĄDA CZYSZCZENIE LINOLEUM? znalazłam ofertę firmy www.czyszczenieprofesjone.pl, znacie? polecacie? zależy mi, aby dojechali do Głuchołazów.

# syfek

24.02.2018 21:54

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

REKLAMA

 Smith

09.10.2020 21:49

Klikasz sobie tutaj: i masz pełną informację na temat wykładziny pcv jej plusach i minusach oraz na tym na co zwrócić uwagę.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe