REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

GÓRKA NA NOWODWORACH

# prawda

19.08.2015 15:19

Zima już za cztery miesiące a co w górką saneczkarską dla dzieci na Nowodworach przy pętli tramwajowej????

# prawda

30.08.2015 15:10

czy w tym roku w zimę dzieci będą miały tą górkę tak jak obiecywano???

 tarantula01

30.08.2015 16:21

Trwa http://www.facebook.com/wojciech.tumasz/posts/899869553417249 górki.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

 tarantula01

30.08.2015 16:21

Trwa http://www.facebook.com/wojciech.tumasz/posts/899869553417249 górki.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 lkan

31.08.2015 00:56

To pocieszające, bo myślałem, że wszystkie siły zostały rzucone na budowę miasteczka ruchu drogowego.

# Michal

31.08.2015 23:15

jeszcze kilka miesięcy temu obok planowanej gorki saneczkowej były ogromne ilosci ziemi, gruzu, piasku po robotach związanych z budowa linii tramwajowej. To wszystko zostało wywiezione aby teraz dziesiątki kilometrow z powrotem przywozić. Można było ten gruz wykorzystać na gorke. O tym informowałem p. Tumasza na forum - ale sprawę pewnie olal bo dla władzy grosz publiczny/samorzadowy' nie liczy się - to niczyje pieniądze - przecież musi jakas firma transportowa zarobić na przywozie ponownie gruzu - czy tak postepuje dobry gospodarz Dzielnicy.

REKLAMA

# budowniczyX

31.08.2015 23:46

Taką górkę można zrobić nie z 90 tyś złotych a za 50 tyś, cztery dni roboty, wiem coś o tym, ale......z układami nie wygrasz.....bardzo dużo pieniędzy idzie do kieszeni zamiast dla dobra naszej infrastruktury

# budowniczyX

31.08.2015 23:47

Taką górkę można zrobić nie za 90 tyś złotych, tylko za 50 tyś zł, tydzień roboty ( razem z ławeczkami itp ), wiem coś o tym, ale......z układami nie wygrasz.....bardzo dużo pieniędzy idzie do kieszeni zamiast dla dobra naszej infrastruktury

# budowniczyX

31.08.2015 23:48

Taką górkę można zrobić nie z 90 tyś złotych a za 50 tyś, cztery dni roboty, wiem coś o tym, ale......z układami nie wygrasz.....bardzo dużo pieniędzy idzie do kieszeni zamiast dla dobra naszej infrastruktury. To przykre.....

REKLAMA

 tarantula01

01.12.2015 23:33

Na pierwszy śnieg górka została wykonana.

 tarantula01

01.12.2015 23:33

Na pierwszy śnieg górka została wykonana.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe