REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Green

16.06.2015 11:33

Panie Dominiku niech Pan podjedzie na Powstańców Śląskich 102.Niech Pan zobaczy co Jarosław Dąbrowski widzi z okien swojego mieszkania...Tandetne wesołe miasteczko,morze betonu(płyty po lotnisku) i fontanna wyłożona lastryko z Chin,plus obowiązkowe donice z koszmarną roślinnością.Szkoda ,że nie ma małych dzieci po drugiej stronie Powstańców Śląskich i nie musi je przeprowadzać przez 4 pasy jezdni...To już okolicę mieszkania Jarosława Jóźwiaka wyglądają o niebo lepiej...

# LoveBemowo

16.06.2015 15:16

Zawsze marzyłem by umówić się na randkę przy skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Człuchowskiej.Usiąść przy stoliku i popatrzeć bez pośpiechu na bemowian...Ale Pan Zygrzak zabrał mi tą szansę.W miejsce ogródka kawiarnianego ,zatopionego w zielni pachnących krzewów i kwitnących lip-zafundował mi parking.Dziękuję Ci burmistrzu!

# wtf

16.06.2015 23:52

Weźcie wy wszyscy od krzewów pachnących i lip kwitnących wracajcie do swoich wsi i miasteczek bo mnie zaraz furia ogarnie. Wszyscy k.. chcą do Warszawy, a jak już się sprowadzą to im nagle przeszkadza lotnisko, samochody i hałas.
Ja rozumiem, że jak ktoś do tej pory hałas kojarzył tylko i wyłącznie z Maluchem sołtysa raz w tygodniu "przed kościołem" to wielkie miasto może go przytłoczyć ale to tylko i wyłącznie jego problem.
Jak czytam o kolejnym przejściu na Powstańców czy progach zwalniających na Wrocławskiej to sie nóż w kieszeni otwiera. Proponuję w ogóle zamknąć Powstańców dla ruchu niech sobie rowerzyści/rolkarze jeżdżą, emeryci spacerują, na środku walnie sie klomby i huśtawki i będzie "pięknie"...

REKLAMA

# gordon

17.06.2015 09:49

Teraz to już po ptokach, ale wpiszcie sobie w grafice google hasło "tram lines with grass" i zobaczcie, jak może wyglądać miejska ulica z tramwajem w cywilizowanym świecie.

# paulina_f

17.06.2015 10:03

do #wtf: nóż się otwiera w kieszeni? skąd tyle agresji na myśl o przejściach dla pieszych?

# Artur

17.06.2015 15:20

Jak długo jeszcze będziemy czekać na przystanek tramwajowy przy placu kasztelańskim w stronę centrum? W stronę Górczewskiej jest a w stronę Człuchowskiej brak? Trzeba iść pod halę żeby wsiąść do tramwaju! Bez sens totalny!

REKLAMA

# wawa

17.06.2015 17:16

Tak już jest 20 lat i jakoś wszyscy żyją, przystanki co 100 metrów aby do centrum jechało się godzinę, obecnie są w strefie dojścia. Tramwaj to nie autobus.

# Orto Graf

17.06.2015 17:52

#Arturku, "Plac Kasztelański" piszemy z wielkich liter, a wyraz "bezsens" piszemy łącznie. Jak nie potrafisz (pisać) to nie pchaj się na afisz. I do szkoły (podstawowej) czym prędzej wrrróć!!!

# Henio z Tesco

17.06.2015 18:37

#Orto Graf napisał(a) 17.06.2015 17:52
#Arturku, "Plac Kasztelański" piszemy z wielkich liter, a wyraz "bezsens" piszemy łącznie. Jak nie potrafisz (pisać) to nie pchaj się na afisz. I do szkoły (podstawowej) czym prędzej wrrróć!!!

'plac' z małej, 'Kasztelański' z wielkiej, tak samo jak ulica Piłsudskiego

REKLAMA

# Antygrek

23.06.2015 20:02

Ale Jarosław D. widywany jest na ulic Hery?!??
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA