REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

ginekolog

# Wodziaaa

29.03.2022 19:27

Szukam ginekologa do prowadzenia ciąży. Zależy mi na kimś dobrym - kogo mi polecicie?

# Agata_32

29.03.2022 19:59

W przychodni RSC przyjmuje pan doktor Tomasz Songin, jest świetnym ginekologiem. Prowadził moją ciążę i jestem z niego bardzo zadowolona. Miły lekarz, ale przede wszystkim bardzo kompetentny i dokładny. Wizyta u niego trwa długo, jest zainteresowany pacjentką, pyta, bada dokładnie. Ja go zdecydowanie polecam.

# Tomczyńska

29.03.2022 20:41

Moją ginekolog jest pani doktor Tatiana Boryczko, chodzę do niej do centrum Gabinety Łucka. To przemiła kobieta, delikatna podczas badań, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Sprzęt USG w gabinecie jest nowoczesny więc jak najbardziej jestem zadowolona.

REKLAMA

# Gabryska743

29.03.2022 23:45

Ja swoją drugą ciążę już prowadzę u pani doktor Anny Posiewki, przyjmuje w centrum Babka Medica na ulicy Słomińskiego. Pani doktor to super babka, miła, życzliwa, bardzo dokładna i poświęcająca dużo czasu pacjentkom.

# zadowolona

31.03.2022 11:03

Polecam zdecydowanie doktor Ilonę Guzińską. Nie dość, ze wszystko zawsze wyjaśnia bardzo rzeczowo i opierając się na badaniach, a nie widzi misie, to jest bardzo miła dla Pacjentek. Z obiema ciążami byłam u niej i nie czułam się, że idę na stracenie :) Obie ciąże bardzo dobrze poprowadzone.

# OlgaM

28.11.2023 20:18

Ja trafiłam na bardzo dobrą przychodnię Medi Park, tam znalazłam dobrego ginekologa dr. Jakimiuka Artura :)

REKLAMA

# katana

29.11.2023 13:20

Doktor Poręcka z Renort. Świetny specjalista, z którym łatwo można się dogadać. Pomocna, ma sensowny sprzęt. Nie mieliśmy żadnych problemów, o wszystko można się było dogadać. Zwraca uwagę na szczegóły, trudno się o cokolwiek czepiać. Kawał dobrej roboty.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy