REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gdzie zrobić tatuaż w realiźmie?

# Trevor

21.04.2023 10:17

Mam w planie tatuaż wikigński, chciałabym dokładnie wytatuować sobie łódź wikingską, dlatego też szukam kogoś kto dobrze się czuje w dziaraniu realizmu. Znacie kogoś takiego? Najchętniej środkowa część :Polski, ale jak się okaże,że gdzieś dalej jest jakiś kozak to i tam dojadę :)

# nossy

26.04.2023 12:00

Woo fajny będzie motyw ale faktycznie lepiej znajdź jakiegoś kozaka, który to ogarnie bo bardzo łatwo spaprać realizm.

# mańka

27.04.2023 10:00

JahLove Tattoo polecam, rzuć okiem na prace na przykład Wojtka on mocno siedzi w takich klimatach.

REKLAMA

# jaromenka

28.04.2023 17:25

A to prawda, Wojtek jedzie jak kserokopiarka. Widziałam ostatnio jego realizację wilka, ma gość wyobraźnię i pewną rękę :)

# trevor

07.05.2023 10:35

Dzięki wielkie, sprawdzę sobie ten kontakt!

# Agnieszka Koczkowska

18.05.2023 10:39

a widzieliście prace jacka z jahlove? lubię taki styl <3

REKLAMA

# mentra

23.05.2023 08:10

ten jahlove to ten na wilczej w wawie? bo szukam jakiegos maestro igły do realizmu :)

# tommot

02.09.2023 16:13

Widziałem, że kilka osób polecało już studio JahLove, ale chciałem dodać swoje trzy grosze. Miałem tam robiony tatuaż przez Henia i jestem mega zadowolony. Z tego co wiem, Wojtek też robi niesamowite prace w stylu realizmu.

# madma

05.09.2023 08:13

Hej, też słyszałem o tym studio JahLove. Fajnie, że mają różnych tatuażystów, każdy w swoim stylu. Jak ktoś szuka kolorowych tatuaży, to warto tam zajrzeć.

REKLAMA

# orelec

02.11.2023 08:35

Jahlove to dla mnie totalny sztos! Obserwuje ich już od ponad roku i jestem mile zaskoczona jaki postęp robią!

# meme

28.11.2023 12:20

Czy ktoś z was ma tatuaż, który okazał się inny niż oczekiwano? Jak sobie z tym poradziliście?

# andżika

17.06.2024 17:24

Meme - w sumie to chyba nie, nawet jak są niewielkie zmiany wynikające np z tego że masz jakieś znamie, bliznę lub coś to tattoo artist stara się zawsze to tak ogarnąć, żeby było ok i nie psuło kompozycji :)

REKLAMA

# rammer

02.07.2024 11:16

W JahLove Tattoo znalazłem wszystko, czego szukałem w studiu tatuażu. Świetni artyści, profesjonalizm i fantastyczna atmosfera. Polecam!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA