REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gdzie zrobić tatuaż w realiźmie?

# Trevor

21.04.2023 10:17

Mam w planie tatuaż wikigński, chciałabym dokładnie wytatuować sobie łódź wikingską, dlatego też szukam kogoś kto dobrze się czuje w dziaraniu realizmu. Znacie kogoś takiego? Najchętniej środkowa część :Polski, ale jak się okaże,że gdzieś dalej jest jakiś kozak to i tam dojadę :)

# nossy

26.04.2023 12:00

Woo fajny będzie motyw ale faktycznie lepiej znajdź jakiegoś kozaka, który to ogarnie bo bardzo łatwo spaprać realizm.

# mańka

27.04.2023 10:00

JahLove Tattoo polecam, rzuć okiem na prace na przykład Wojtka on mocno siedzi w takich klimatach.

REKLAMA

# jaromenka

28.04.2023 17:25

A to prawda, Wojtek jedzie jak kserokopiarka. Widziałam ostatnio jego realizację wilka, ma gość wyobraźnię i pewną rękę :)

# trevor

07.05.2023 10:35

Dzięki wielkie, sprawdzę sobie ten kontakt!

# Agnieszka Koczkowska

18.05.2023 10:39

a widzieliście prace jacka z jahlove? lubię taki styl <3

REKLAMA

# mentra

23.05.2023 08:10

ten jahlove to ten na wilczej w wawie? bo szukam jakiegos maestro igły do realizmu :)

# tommot

02.09.2023 16:13

Widziałem, że kilka osób polecało już studio JahLove, ale chciałem dodać swoje trzy grosze. Miałem tam robiony tatuaż przez Henia i jestem mega zadowolony. Z tego co wiem, Wojtek też robi niesamowite prace w stylu realizmu.

# madma

05.09.2023 08:13

Hej, też słyszałem o tym studio JahLove. Fajnie, że mają różnych tatuażystów, każdy w swoim stylu. Jak ktoś szuka kolorowych tatuaży, to warto tam zajrzeć.

REKLAMA

# orelec

02.11.2023 08:35

Jahlove to dla mnie totalny sztos! Obserwuje ich już od ponad roku i jestem mile zaskoczona jaki postęp robią!

# meme

28.11.2023 12:20

Czy ktoś z was ma tatuaż, który okazał się inny niż oczekiwano? Jak sobie z tym poradziliście?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA