REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gdzie zamieszkać?

# Mereol-pro

26.08.2019 10:29

Cześć, szukam do kupienia mieszkania w Warszawie. Znalazłem pracę w stolicy i potrzebujemy się przenieść z rodziną. W związku z tym poszukuję lokalu z rynku pierwotnego, wielkosć ok. 60 mkw. Ważne żeby deweloper był sprawdzony. Moze moglibyście coś polecić :)

# odessa567

28.08.2019 11:08

Po co w samej Wawie? Według mnie trochę bez sensu - strasznie wysokie ceny za metr, przeludnione miasto i problem z dojazdem w centrum.Nie myslałeś o jakiś obżerzach albo jakiś miejscowościach w promieniu 30 km od stolicy?

# tomasz_K

30.08.2019 07:42

Centrum miasta kusi jednak ceny są wzięte z kosmosu. Z rodziną planujemy zakup nieruchomości ale na pewno nie będzie to centrum Warszawy. Za mieszkanie w bloku trzeba zapłacić tyle ile za dom na przedmieściach. To ja już wolę dom z ogrodem lub bliźniak.

REKLAMA

# meluzyna45

05.09.2019 11:10

a patrzyliście na Osiedle Wiktoria w Malcanowie? Bardzo ciekawa inwestycja, która jest praktycznie skończona. Niedługo mają dni otwarte i można zobaczyć jak to wygląda na żywo. Plany są super, wizualizacje również ale chcę podjechać i sprawdzić jak samo mieszkanie wygląda w środku :)
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break