REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

gdzie obecnie warto szukać ogłoszeń o mieszkaniach

# Remik

17.09.2021 08:24

Możecie podpowiedzieć, gdzie obecnie warto szukać ogłoszeń o mieszkaniach na wynajem w Warszawie? Zastanawiam się, gdzie tutaj coś sensownego można znaleźć. A może macie kogoś kto chce wynająć mieszkanie i akurat szuka najemcy. Rodzina z dzieckiem więc bez imprez i tego typu akcji z naszej strony. Dwa pokoje w sensownej cenie by nas interesowało.

# Kamis

24.09.2021 14:19

Zdecydowanie ta baza mieszkań jaka jest w ofercie wynajempunkt.pl wypada nieźle i można coś dla siebie znaleźć. Dużo mieszkań a poza tym jeśli chodzi o ofertę to wyróżnia się na tle konkurencyjnych agencji stosunkowo niską ceną. Pod tym kątem zdecydowanie na plus, szczególnie że obecnie te ceny za mieszkania już tak poszły w górę, ze znalezienie czegoś w sensownej cenie będzie bardzo trudne.

# Adam87

18.05.2022 09:22

Kwestia indywidualnej decyzji, gdzie wynająć i czy przez biuro czy indywidualnie, natomiast ja ostatnie moje mieszkanie znalazłem StartWynajem.pl i jeśli chodzi o ilość mieszkań w bazie to mogę ich polecić.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break