REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie mozna kupić tanio nowego laptopa

19.04.2016 09:47 #allenda
jakieś adresy sklepów internetowych lub coś wWarszawie, znacie?
19.04.2016 10:14 #sisliii
Ja zamawiam sprzęty wyłącznie przez internet. Jest tak o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych i można naprawde sporo sobie zaoszczędzić.... Polecam jednak nie kupować w pierwszym lepszym sklepie z brzegu ale wszystko sobie porównać. Zarówno w sklepach interntowych jak i na aukcjach ( to na allegro często są najlepsze oferty).
Możesz zostawić kontakt do siebie w formularzu:
https://www.targomat.pl/

Jeśli wiesz już jaki laptop Cię interesuje to podaj na stronie jego nazwę i powinni dla Ciebie coś znaleźć.
26.05.2016 22:55 #Goral
Ja jak czegoś szukam do zakupy to zaczynam od agregatora promocji w Komputroniku. Mają tam całkiem sporo różnych sprzętów znacznie taniej niż zwykle.
19.07.2016 05:37 bofajno
Ja po laptopa skierowałam swoje kroki do sklepu electro.pl. Popytałam znajomych i kilka osób właśnie podsunęło ten pomysł, więc doszłam do wniosku, że skoro kilka osób ma takie zdanie, to pewnie muszą mieć rację :P No i teraz elektronikę kupuję tylko tam.
19.07.2016 20:13 wwojtek84
bofajno napisała 19.07.2016 05:37

Ja po laptopa skierowałam swoje kroki do sklepu electro.pl. Popytałam znajomych i kilka osób właśnie podsunęło ten pomysł, więc doszłam do wniosku, że skoro kilka osób ma takie zdanie, to pewnie muszą mieć rację :P No i teraz elektronikę kupuję tylko tam.
Potwierdzam, też robiłem zakupy w electro i jestem zadowolony :)
REKLAMA
26.08.2016 12:05 #zip
Ja początkowo chciałem kupić laptopa na aukcji internetowej ale potem poczytałem sobie trochę o fakturach vat marża a wszystkie laptopy, które mnie interesowały cenowo były na taka włansie fakture. Nie polecam bo jak będziecie mogli sobie sami poczytać potem to takie laptopy nie mają gwarancji bo serwisy traktują je jako używane...
W końcu kupiłem laptopa droższego o raptem 50 zł czyli praktycznie o nic w skepie rtv Euro agd. Udało mi się go poza tym wziąć tam na raty 0% ( 15 rat).

W sklepie mają dobre ceny, poza tym można sobie na miejscu obejrzeć lapka przed zakupem a nie kupować w ciemno.
26.09.2016 08:51 #jarko
Lapka można sobie w dobrej cenie dobrać w sklepie BimTech (bimtech.com.pl). Będę u nich brał macbooka jeszcze w tym roku. Mają trochę modeli, mam już jeden konkretny na oku, ale jeszcze sprawdzam, czy aby nigdzie nie ma taniej. Do sklepu mam zaufanie, brałem już u nich tablet kiedyś i do dziś działa świetnie, nic się nie psuje.
16.04.2017 16:34 Amira
Spory wybór laptopów znajdziemy także w http://locoprint.pl/17-laptopy . Mamy tutaj do wyboru wiele modeli całkiem dobrych sprzętów. Poza tym ich ceny są naprawdę przystępne, wobec czego jeżeli chodzi np. o laptopy dla dzieci, sprawdzą się one idealnie:) Poza tym w Loco Print możemy zakupić również różnego typu drukarki, a także materiały eksploatacyjne do nich.
25.04.2017 15:19 #marksamm
Myślę, że spokojnie znajdziesz idealny dla siebie model laptopa w firmie Computer Alliance w Warszawie. Ja tam ostatnio nabyłem Della na procesorze i7 za całkiem konkurencyjną cenę. Sprzęt objęty jest dwunasto miesięczną gwarancją i nie widać w ogóle , że był używany. Ofertę znalazłem na stronie pod adresem www.computer-alliance.pl .
13.07.2017 10:17 #LanekDelin
Ale zanim zaczniesz już wybierać, to jeszcze wejdź na stronę http://www.wybieramlaptopa.pl/ gdzie masz wszystko w temacie laptopów. Pomogą Ci podjąć ostateczną decyzję, tworząc najświeższe rankingi, recenzje i aktualności ze świata laptopów, tabletów, netbooków itd.
REKLAMA
29.08.2017 12:19 #karminoo
Ja trafiłem na takie laptopy zaprojektowane z myślą o pracy w trudnych warunkach, na przykład na halach produkcyjnych czy świeżym powietrzu. Można je obejrzeć na tej stronie.
29.08.2017 12:59 #noval
Na pewno najszybciej znajdziesz laptopa w jakimś sklepie internetowym. Ja próbowałam znaleźć coś w stacjonarnych, bo raczej jestem laikiem i chciałam, żeby mi ktoś doradził. Niestety ani laptopa ani konstruktywnej porady nigdzie nie znalazłam.
29.08.2017 13:02 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
03.11.2017 10:56 #justyna
Mi właśnie potrzebny jest nowy komputer do firmy. Zastanawiam się nad tym, jaką markę wybrać. Zawsze miałam komputery HP ale chciałabym tym razem postawić na inne rozwiązanie. Jak myślicie, czy laptop marki Dell posłuży na długo? Chciałabym, aby była to inwestycja na długi czas... Jestem otwarta na wszystkie propozycje.
03.11.2017 11:18 #syfiasssta reklama
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
REKLAMA
14.12.2017 14:25 #tomasz87
Zakup komputera to trudna sprawa, bo wybór jest tak duży, że można się pogubić. Ja zazwyczaj wcześniej przeglądam rankingi np. https://najlepszyranking.pl czytam recenzje, opinie o wybranym modelu i na ten podstawie podejmuję decyzję. Jak macie kogoś znajomego, kto zna się na komputerach można też zasięgnąć opinii, samemu trudno coś wybrać, jak się człowiek nie zna.
14.12.2017 15:29 #syfiasta reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
27.02.2019 11:16 pieknyolek
Jeżeli szukasz dobrego www.xtreem.pl/3-laptopy-dla-graczy/
wpis modyfikowany 3 razy, 11.03.2019 13:18 
27.05.2019 11:34 Alehandro
Brałem u nich http://scrascom.pl Lenovo ThinkPad do firmy
05.01.2020 07:30 4321ada
Możesz też sprawdzić ofertę na At-Outlet.pl . Kupiłam kiedyś poleasingowego parę lat temu, właśnie marki lenovo i służył mi długi czas. Wszystko sprawnie działało, tylko mała ryska była na obudowie - w rogu, mało widoczna. A system działał bez zarzutu a sporo w kieszeni zastało.

931/4445 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA